0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Manchester City
۳
۱
Manchester United
Finished
۱۹:۰۰
Burnley FC
۰
۲
Bournemouth AFC
Finished
۱۶:۳۰
Spain
La Liga
Athletic Bilbao
-
-
FC Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Atletico Madrid
۲
۱
Real Betis
Finished
۱۸:۴۵
Real Mallorca
۱
۰
Girona FC
Finished
۲۱:۰۰
Villarreal CF
۵
۱
Granada CF
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Bundesliga
1. FC Koln
۰
۲
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۱۸:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
۲
۱
SV Werder Bremen
Finished
۲۰:۰۰
Italy
Serie A
Napoli
-
-
Juventus FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Atalanta Bergamo
۱
۲
Bologna F.C.
Finished
۲۰:۳۰
Hellas Verona
۱
۰
Sassuolo
Finished
۱۵:۰۰
Frosinone
۱
۱
Lecce
Finished
۱۷:۳۰
Empoli
۰
۱
Cagliari
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Sporting Clube de Portugal
۳
۲
Farense
inprogress
۲۱:۳۰
SC Braga
۳
۰
Estrela Amadora
Finished
۰۰:۰۰
Casa Pia Atletico
۰
۰
Gil Vicente
Finished
۱۹:۰۰
Portimonense
۰
۰
Futebol Clube Vizela
Finished
۱۹:۰۰
Belgium
First Division A
RSC Anderlecht
۱
۰
Eupen
Finished
۲۱:۰۰
KV Kortrijk
۱
۱
RWD Molenbeek
inprogress
۲۱:۴۵
Racing Genk
۰
۳
Club Brugge KV
Finished
۱۶:۰۰
Royal Antwerp FC
۳
۰
K. Sint-Truidense
Finished
۱۸:۳۰
Turkey
Super Lig
Besiktas JK
۰
۱
Galatasaray SK
Finished
۱۹:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
۱
۰
Samsunspor
Finished
۱۴:۰۰
Pendikspor
۰
۲
Konyaspor
Finished
۱۴:۰۰
France
Ligue 1
Stade Rennes FC
۱
۲
FC Lorient
Finished
۱۹:۳۵
Olympique Lyonnais
-
-
RC Lens
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
FC Nantes
۰
۲
FC Metz
Finished
۱۷:۳۰
FC Toulouse
۲
۱
OGC Nice
Finished
۱۵:۳۰
Montpellier HSC
۲
۲
Racing Club Strasbourg
Finished
۱۷:۳۰
Stade Brestois 29
۱
۰
Le Havre AC
Finished
۱۷:۳۰
Netherlands
Eredivisie
AFC Ajax
۲
۰
FC Utrecht
Finished
۱۴:۴۵
Heracles Almelo
۰
۱
Almere City
inprogress
۲۲:۳۰
Fortuna Sittard
۵
۲
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۹:۱۵
PSV Eindhoven
۲
۲
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۷:۰۰
SC Heerenveen
۲
۰
FC Zwolle
Finished
۱۷:۰۰
Austria
Bundesliga
FC Red Bull Salzburg
۱
۰
Austria Klagenfurt
Finished
۱۹:۳۰
SK Rapid Wien
۱
۱
SC Austria Lustenau
Finished
۱۹:۳۰
SK Sturm Graz
۴
۰
Wolfsberger Athletik Club
Finished
۱۹:۳۰
SC Rheindorf Altach
۰
۰
LASK Linz
Finished
۱۹:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۱
۰
TSV Hartberg
Finished
۱۹:۳۰
FC Blau-Weiss Linz
۱
۲
FK Austria Wien
Finished
۱۹:۳۰
Israel
Ligat Ha'AL
Maccabi Haifa FC
۱
۰
Hapoel Hadera
inprogress
۲۱:۳۰
Japan
J League
Urawa Red Diamonds
۱
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۰:۳۰
Croatia
HNL
HNK Rijeka
۲
۰
NK Varazdin
Finished
۱۷:۳۰
NK Osijek
۱
۱
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۲۰:۰۰
Germany
2. Bundesliga
Hamburger SV
۱
۲
VfL Osnabruck
Finished
۱۶:۰۰
SV Elversberg
۰
۳
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۶:۰۰
SC Paderborn 07
۰
۰
1.FC Magdeburg
Finished
۱۶:۰۰
Hong Kong
Premier League
Sham Shui Po FC
۳
۱
Hong Kong Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong FC
۱
۳
Kitchee
Finished
۱۲:۰۰
Lee Man Warriors FC
۴
۱
Resources Capital FC
Finished
۱۰:۳۰
Australia
A-League
Brisbane Roar FC
۳
۲
Melbourne Victory
Finished
۰۹:۳۰
Wellington Phoenix FC
۳
۲
Adelaide United FC
Finished
۰۷:۳۰
United States
MLS
Vancouver Whitecaps
۱
۱
Charlotte
Finished
۰۴:۰۰
Seattle Sounders
۰
۰
Austin FC
Finished
۰۷:۰۰
FC Dallas
۱
۲
Montreal Impact
Finished
۰۵:۰۰
Real Salt Lake
۳
۰
Los Angeles FC
Finished
۰۰:۳۰
Chicago Fire
۱
۲
FC Cincinnati
Finished
۰۵:۰۰
New England Revolution
۰
۰
Toronto FC
inprogress
۲۲:۳۰
Houston Dynamo
۱
۲
New York Red Bull
Finished
۰۵:۰۰
San Jose Earthquakes
۱
۳
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۷:۰۰
Saint Louis City SC
۲
۰
New York City FC
Finished
۰۵:۰۰
Colorado Rapids
۱
۱
Nashville SC
Finished
۰۶:۰۰
Portland Timbers
۲
۲
D.C. United (Washington)
Finished
۰۷:۰۰
Inter Miami CF
۵
۰
Orlando City SC
Finished
۰۱:۰۰
Sporting Kansas City
۱
۱
Philadelphia Union
Finished
۰۵:۰۰
Brazil
Carioca 1
Fluminense RJ
۱
۲
Botafogo RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Romania
Liga I
FCSB
۰
۰
SC FC Petrolul Ploiesti
inprogress
۲۲:۰۰
Universitatea Cluj
۱
۰
FC Botosani
Finished
۱۶:۰۰
Greece
Super League
Aris Thessaloniki
۳
۳
AEK Athens
Finished
۲۱:۰۰
OFI FC
۲
۲
Panathinaikos
Finished
۲۱:۰۰
Olympiakos Piraeus FC
۳
۰
Volos NFC
Finished
۲۱:۰۰
Panserraikos
۲
۱
Asteras Tripolis
Finished
۲۱:۰۰
Pas Giannina
۱
۱
PAE APS Atromitos Athens
Finished
۲۱:۰۰
A.E. Kifisia F.C.
۲
۲
Panetolikos FC
Finished
۲۱:۰۰
Lamia 1964
۰
۲
FC PAOK Thessaloniki
Finished
۲۱:۰۰
Spain
LaLiga 2
Leganes
-
-
Eibar
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Real Zaragoza
۰
۱
SD Amorebieta
Finished
۲۱:۰۰
FC Andorra
۲
۱
Real Valladolid
Finished
۱۶:۳۰
Tenerife
۲
۱
CD Mirandes
Finished
۱۸:۴۵
Mexico
LIGA MX
Pachuca CF
۳
۲
FC Juarez
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Toluca FC
۲
۱
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۲:۳۰
Cruz Azul
۳
۰
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۴:۳۵
CF Atlas Guadalajara
۱
۵
Club America
Finished
۰۶:۴۰
Austria
2. Liga
SV Horn
۱
۰
VfB Admira Wacker Modling
Finished
۱۳:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 7
Cuc Villalba
۱
۲
CD Galapagar
Finished
۲۰:۰۰
CF Trival Valderas Alcorcon
۱
۱
AD Parla
Finished
۱۴:۰۰
FC Villanueva Del Pardillo
۰
۰
AD Torrejon CF
Finished
۱۵:۳۰
Rayo Vallecano B
۳
۰
CF Pozuelo de Alarcon
Finished
۱۹:۰۰
CDF Tres Cantos
۱
۲
Real Madrid C
Finished
۱۴:۳۰
Las Rozas CF
۵
۰
Leganes B
Finished
۱۴:۳۰
Colonia Moscardo
۱
۳
RSD Alcala Henares
Finished
۱۴:۳۰
Paracuellos Antamira
۱
۳
CD Mostoles
Finished
۱۴:۳۰
CD Canillas
۱
۱
AD Alcorcon B
Finished
۱۴:۰۰
Australia
A-League Women
Newcastle Jets (W)
۱
۱
Perth Glory (W)
Finished
۰۸:۳۰
Central Coast Mariners (W)
۲
۰
Adelaide United (W)
Finished
۰۸:۳۰
Melbourne Victory (W)
۵
۳
Wellington Phoenix (W)
Finished
۰۶:۳۰
Hong Kong
2nd Division
Wanchai SF
۲
۱
Lucky Mile
Finished
۰۹:۰۰
Sun Hei SC
۱
۰
Kowloon Cricket Club
Finished
۰۹:۰۰
Wing Go FC
۱
۰
Chelsea SS HK
Finished
۰۹:۰۰
Kwun Tong
۲
۰
Mutual FC
Finished
۱۱:۰۰
Kwai Tsing
۰
۲
Tung Sing
Finished
۱۱:۰۰
Tuen Mun SA
۰
۲
Wofoo Social Enterprises
Finished
۱۱:۰۰
Kwong Wah
۲
۳
Yau Tsim Mong
Finished
۱۱:۰۰
Kwun Tong
۲
۰
Sparta Asia
Finished
۱۱:۰۰
Denmark
Superliga
Brondby I.F.
۱
۱
Vejle Boldklub
Finished
۱۸:۳۰
AGF Aarhus
۱
۱
OB Odense
Finished
۲۰:۳۰
Lyngby BK
۲
۴
Hvidovre IF
Finished
۱۶:۳۰
Viborg FF
۳
۰
Randers FC
Finished
۱۶:۳۰
Aarhus Gymnastikforening
۱
۱
OB Odense
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
3. Liga
Dukla Prague B
۱
۱
1. FC Karlovy Vary
Finished
۱۲:۴۵
Bohemians 1905 B
۳
۱
TJ Prestice
Finished
۱۲:۴۵
Taborsko B
۱
۱
Loko Vltavin
Finished
۱۲:۴۵
Slavia Prague B
۳
۰
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۴۵
Azerbaijan
Premier League
PFC Neftchi Baku
۱
۴
FK Qarabag
Finished
۱۸:۳۰
FK Gabala
۲
۳
Sabayil FK
Finished
۱۵:۳۰
England
Super League Women
Leicester (W)
۰
۳
Chelsea (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Arsenal (W)
۱
۰
Tottenham (W)
Finished
۱۶:۰۰
West Ham United (W)
۱
۱
Manchester United (W)
Finished
۱۸:۳۰
Aston Villa (W)
۱
۴
Liverpool (W)
Finished
۱۷:۳۰
Bristol City (W)
۳
۷
Brighton & Hove Albion (W)
Finished
۱۷:۳۰
Hong Kong
1st Division
Sha Tin
۲
۱
Wong Tai Sin
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon City
۵
۲
Eastern District
Finished
۱۱:۰۰
Yuen Long FC
۲
۱
Hoi King
Finished
۱۳:۰۰
Central & Western
۱
۰
Wing Yee Ft
Finished
۱۱:۰۰
Citizen AA
۰
۲
3 Sing FC
Finished
۰۹:۰۰
Indonesia
Liga 1
Persebaya Surabaya
۲
۱
PSS Sleman
Finished
۱۱:۳۰
PSIS Semarang
۲
۱
Persik Kediri
Finished
۱۵:۳۰
RANS Nusantara
۰
۴
Persib Bandung
Finished
۱۵:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Busan I. Park
۰
۳
Seoul E-Land FC
Finished
۱۱:۰۰
Suwon Samsung Bluewings
۲
۱
Chungnam Asan
Finished
۰۸:۳۰
Brazil
Goiano 1
Goiania
۰
۰
Goias EC
Finished
۰۰:۳۰
AA Aparecidense
۱
۰
Anapolis FC
inprogress
۲۲:۳۰
Goianesia
۰
۱
Vila Nova GO
inprogress
۲۲:۳۰
Argentina
Copa De la Liga Profesional
Godoy Cruz
-
-
Estudiantes de la Plata
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Defensa y Justicia
-
-
Atletico Lanus
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Atletico Tucuman
۰
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۱:۳۰
Talleres de Cordoba
۲
۲
CA River Plate
Finished
۰۴:۰۰
CA Independiente
۲
۱
Argentinos Juniors
Finished
۰۱:۴۵
Argentina
Primera Nacional
Club Atletico Mitre
-
-
Atlanta
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Guillermo Brown
-
-
CD Maipu
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Gimnasia y Tiro
-
-
CA Defensores Unidos
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Chacarita Juniors
-
-
Talleres Remedios Escalada
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brown de Adrogue
۰
۳
CA Defensores de Belgrano
Finished
۰۱:۴۵
Club Atletico Aldosivi
-
-
Almirante Brown de Lules
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Arsenal de Sarandi
-
-
CA San Miguel
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Deportivo Moron
-
-
CA San Telmo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Temperley
-
-
CA Chaco For Ever
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Capalaba
۱
۴
Brisbane Strikers
Finished
۱۰:۴۵
Moreton City Excelsior FC 2
۲
۴
St. George Willawong FC
Finished
۱۱:۰۰
Czech Republic
1. Liga
AC Sparta Praha
۰
۰
SK Slavia Praha
Finished
۲۰:۳۰
FK Teplice
۲
۰
FC Slovan Liberec
Finished
۱۶:۳۰
FC Trinity Zlín
۰
۱
FC Banik Ostrava
Finished
۱۷:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Puntarenas FC
۰
۰
CS Herediano
Finished
۰۰:۳۰
AD Municipal Grecia
۱
۲
AD Municipal Liberia
Finished
۰۰:۳۰
Municipal Perez Zeledon
۰
۰
AD Guanacasteca
Finished
۰۵:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Daegu FC
۰
۱
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۰۸:۳۰
Portugal
Liga 3
Academica de Coimbra
۰
۳
Sporting Braga B
Finished
۲۱:۰۰
Anadia FC
۰
۴
Fafe
Finished
۱۸:۳۰
Sanjoanense
۱
۱
Cfc-Cf Canelas 2010
Finished
۱۸:۳۰
SC Vianense
۱
۱
CD Trofense
Finished
۱۸:۳۰
Jordan
Jordan League
Al Jalil
۰
۰
Al Wehdat
Finished
۲۰:۰۰
Al-Faisaly Amman
۳
۰
Al-Ramtha
Finished
۱۷:۳۰
Guatemala
Segunda Division
El Mazateco
۲
۳
San Pedro FC
Finished
۲۰:۳۰
AFF Guatemala
۲
۰
Chimaltenango FC
Finished
۰۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
Tomares U19
۲
۲
Calavera CF U19
Finished
۲۰:۳۰
Cadiz U19
۳
۰
Sporting Atletico U19
Finished
۱۴:۳۰
Seneca U19
۰
۰
UCD Canada Atletico U19
Finished
۱۴:۳۰
CF Alhendin Balompie U19
۲
۱
Marbella FC U19
Finished
۱۵:۱۰
Sevilla FC U19
۵
۰
UD Melilla U19
Finished
۱۵:۳۰
Almeria U19
۲
۱
San Felix U19
Finished
۱۸:۳۰
CD 26 de Febrero U19
۱
۱
Granada CF U19
Finished
۱۸:۳۰
Malaga U19
۰
۳
Real Betis Balompie U19
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Bundesliga U19
Borussia Monchengladbach U19
۰
۱
Borussia Dortmund U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Schalke 04 U19
۱
۱
MSV Duisburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۲
۲
SV Meppen U19
Finished
۱۳:۳۰
Wuppertaler SV U19
۰
۵
VfL Bochum U19
Finished
۱۳:۳۰
RB Leipzig U19
۲
۳
CZ Jena U19
Finished
۱۴:۳۰
TSV 1860 Munich U19
۳
۲
Bayern Munich U19
Finished
۱۳:۳۰
Hansa Rostock U19
۳
۳
Werder Bremen U19
Finished
۱۳:۳۰
FSV Mainz 05 U19
۲
۰
FC Augsburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Bayer Leverkusen U19
۴
۱
Paderborn U19
Finished
۱۵:۳۰
Arminia Bielefeld U19
۱
۳
FC Koln U19
Finished
۱۵:۳۰
Hannover 96 U19
۲
۰
VfL Wolfsburg U19
Finished
۱۵:۳۰
Karlsruher SC U19
۴
۰
FC Kaiserslautern U19
Finished
۱۵:۳۰
TSG Hoffenheim U19
۴
۰
Nurnberg U19
Finished
۱۵:۳۰
Viktoria Koln U19
۰
۰
SC Verl U19
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Heidenheim U19
۲
۲
SV Sandhausen U19
Finished
۱۶:۳۰
Japan
J3 League
Nara Club
۱
۱
Nagano Parceiro
Finished
۰۸:۳۰
Yokohama S.C.C
۰
۲
FC Osaka
Finished
۰۸:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۳
Imabari FC
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Taringa Rovers
۰
۲
Pine Hills
Finished
۱۰:۳۰
Holland Park Hawks
۲
۱
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۳۰
Japan
J2 League
Tochigi SC
۱
۳
Montedio Yamagata
Finished
۰۸:۳۰
Iwaki SC
۱
۱
Fagiano Okayama
Finished
۰۷:۳۰
Renofa Yamaguchi
۲
۰
Blaublitz Akita
Finished
۰۷:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۷:۳۰
Croatia
U19 League
HNK Sibenik U19
۳
۰
HNK Cibalia U19
Finished
۱۲:۳۰
HNK Hajduk Split U19
۲
۰
NK Istra 1961 U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Dinamo Zagreb U19
۲
۰
Kustosija U19
Finished
۱۳:۳۰
NK Dugopolje U19
۲
۲
HNK Gorica U19
Finished
۱۷:۰۰
Cyprus
1. Division
AE Zakakiou
۰
۱
Ethnikos Achnas FC
Finished
۲۰:۳۰
APOEL Nicosia FC
۱
۰
Pafos FC
Finished
۱۸:۳۰
Guatemala
Primera Division
Aurora FC
۲
۱
Heredia
Finished
۰۰:۳۰
Cuilapa FC
۱
۳
Mictlán
Finished
۲۰:۳۰
Sacachispas Chiquimula
۴
۱
Fraijanes FC
Finished
۰۰:۳۰
Iztapa
۲
۰
Quiche FC
Finished
۲۰:۳۰
Solola
۱
۲
Deportivo Marquense
Finished
۲۰:۳۰
Vietnam
U19 Championship
Nghe An U19
۱
۱
Ha Noi U19
Finished
۱۱:۳۰
Viettel U19
۱
۰
Hoang Anh Gia Lai U19
Finished
۱۴:۰۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 1
Tritones Vallarta MFC
۲
۳
Colima
Finished
۰۱:۳۰
U.A. de Zacatecas
۰
۱
Club Calor
Finished
۰۲:۳۰
Los Cabos United
۰
۰
Chihuahua FC
Cancelled
۰۶:۳۰
Mineros de Fresnillo
۳
۱
Correcaminos II
Finished
۰۲:۳۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Universidad Cesar Vallejo
۲
۲
Cusco FC
Finished
۰۳:۳۰
Los Chankas CYC
-
-
Sport Boys
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Comerciantes Unidos
۰
۰
FBC Melgar Arequipa
Finished
۰۰:۱۵
Japan
WE League Women
Sanfrecce Hiroshima (W)
۱
۲
Albirex Niigata (W)
Finished
۰۸:۳۰
Urawa Red Diamonds (W)
۱
۱
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۶:۳۰
Nojima Stella KS (W)
۰
۲
NTV Beleza (W)
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija Ventus (W)
۰
۲
Elfen Saitama (W)
Finished
۰۸:۳۰
AC Nagano Parceiro (W)
۲
۱
JEF United Ichihara Chiba (W)
Finished
۰۸:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 4
CA Antoniano
۰
۰
FC Cartagena II
Finished
۱۹:۳۰
Yeclano Deportivo
۴
۲
UCAM Murcia
Finished
۱۹:۳۰
Real Betis B
۲
۰
El Palo FC
Finished
۱۴:۰۰
La Union CF
۰
۰
Orihuela
Finished
۱۴:۰۰
Marbella FC
۱
۰
Real Balompedica Linense
Finished
۱۹:۰۰
Cadiz B
۳
۰
Mar Menor
Finished
۱۴:۳۰
Aguilas FC
۱
۰
Velez CF
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Illawarra Stingrays (W)
۲
۳
Macarthur Rams (W)
Finished
۰۹:۳۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
۰
۱
Manly United FC (W)
Finished
۰۶:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۱
۳
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۰۹:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۵
۰
Sydney University FC (W)
Finished
۰۹:۴۰
Germany
Regionalliga West
FC Schalke 04 II
۰
۱
1. FC Koln II
Finished
۱۶:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۳
۲
SC Paderborn 07 II
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
Cynthialbalonga
۰
۰
Sassari Calcio Latte Dolce
Finished
۱۷:۰۰
Boreale Don Orione Calcio
۰
۰
ASG Nocerina 1910
Finished
۱۷:۳۰
SS Cavese
۱
۰
AS Ostia Mare Lidocalcio
Finished
۱۷:۰۰
SS Cassino
۰
۰
Ischia Isolaverde
Finished
۱۷:۰۰
ASD Anzio Calcio 1924
۱
۳
Trastevere Calcio ASD
Finished
۱۷:۰۰
Budoni Calcio
۱
۲
Virtus Flaminia
Finished
۱۷:۰۰
ASD Romana
۱
۱
Atletico Uri
Finished
۱۷:۰۰
COS Sarrabus Ogliastra
۱
۱
Nuova Florida Ardea
Finished
۱۷:۰۰
Poland
1. Division
Polonia Warszawa
۱
۱
Chrobry Glogow
Finished
۱۷:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۰
۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۲۰:۳۰
Gornik Leczna
۱
۱
Motor Lublin
Finished
۱۵:۱۰
Belgium
First Division B
R.F.C. Seraing
۳
۰
Patro Eisden
Finished
۱۸:۳۰
SK Beveren
۲
۰
KV Oostende
inprogress
۲۱:۴۵
FC Verbroedering Dender EH
۱
۱
Kfco Beerschot-Wilrijk
Finished
۱۶:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 14
CP Montehermoso
۱
۱
CD Coria
Finished
۱۹:۳۰
Don Benito
۱
۰
At. Pueblonuevo
Finished
۱۴:۳۰
Moralo
۰
۰
CD Azuaga
Finished
۱۴:۳۰
CD Castuera Subastacar
۱
۱
SP Villafranca
Finished
۱۴:۳۰
Olivenza
۲
۰
CD Don Alvaro
Finished
۱۴:۳۰
CD Diocesano
۳
۰
UD Fuente de Cantos
Finished
۱۴:۳۰
Jerez CF
۰
۰
Calamonte
Finished
۱۵:۰۰
CF Jaraiz
۱
۰
CF Trujillo
Finished
۱۹:۰۰
Egypt
Premier League
Enppi
۱
۲
Al Ittihad Al Sakandary
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Paraense
Aguia de Maraba
۱
۰
Cameta Sport Club
inprogress
۲۲:۰۰
Sao Francisco PA
۱
۰
Canaa FC
inprogress
۲۲:۰۰
Santa Rosa PA
۰
۰
Tapajos FC PA
inprogress
۲۲:۰۰
Paysandu
۲
۰
Castanhal
inprogress
۲۲:۰۰
FC Caete
۱
۲
Tuna Luso PA
inprogress
۲۲:۰۰
Bragantino PA
۰
۰
Remo PA
inprogress
۲۲:۰۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Puerto Nuevo
-
-
Defensores de Cambaceres
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Juventud Unida San Miguel
-
-
Deportivo Espanol
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA Ituzaingo
۰
۰
Yupanqui
Finished
۰۱:۳۰
El Porvenir
-
-
Berazategui
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Club Mercedes
۲
۲
Real Pilar
Finished
۰۱:۳۰
General Lamadrid
-
-
JJ Urquiza
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CSD Central Ballester
-
-
Victoriano Arenas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA Lugano
-
-
CA Atlas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
CD La Nucia
۰
۲
Cerdanyola del Valles FC
Finished
۲۰:۳۰
Valencia CF B
۰
۱
Lleida
Finished
۲۰:۳۰
UD Alzira
۲
۲
CE Andratx
Finished
۱۴:۳۰
Hercules Alicante
۰
۰
CE Europa
Finished
۲۰:۳۰
Saguntino
۰
۲
Sant Andreu Barcelona
Finished
۱۴:۳۰
CE Manresa
۱
۲
Torrent CF
Finished
۱۴:۳۰
Terrassa CF
۱
۰
SE Penya Independent
inprogress
۲۱:۳۰
SCR Pena Deportiva
۰
۱
SD Formentera
Finished
۱۴:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Stade d'Abidjan
۱
۰
Zoman FC
inprogress
۲۱:۳۰
SOL FC Abobo
۰
۰
Stella Club d Adjame
Abandoned
۱۹:۰۰
Venezuela
Liga FUTVE
Caracas FC
-
-
Deportivo Tachira FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Club Deportivo Internacional de Barinas
۱
۲
Deportivo La Guaira
Finished
۰۴:۰۰
Angostura FC
۰
۰
Portuguesa FC
Finished
۰۱:۱۵
Poland
1 Liga Women
Resovia Rzeszow (W)
۲
۳
Skra Czstochowa (W)
Finished
۱۷:۳۰
Asia
Afc Asian Cup U20 Women
South Korea U20 (W)
۱
۲
Australia U20 (W)
Finished
۱۱:۳۰
Uzbekistan U20 (W)
۰
۲
Chinese Taipei U20 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Scotland
Premier League 2 Women
Kilmarnock (W)
۰
۰
Queens Park (W)
Finished
۱۹:۳۰
Lebanon
Premier League
Al Hikma Beirut
۱
۱
Al Ahli Nabatieh
Finished
۱۵:۴۵
Shabab AL Sahel
۲
۰
Tadamon Sour
Finished
۱۵:۴۵
Tripoli SC
۰
۱
Shabab Al-Ghazieh
Finished
۱۵:۴۵
Germany
Regionalliga North
Bremer SV
۱
۰
Teutonia Ottensen
Finished
۱۷:۳۰
VfB Oldenburg
۵
۰
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۶:۳۰
FC St. Pauli II
۱
۱
TSV Havelse
Finished
۱۶:۳۰
Switzerland
Super League
FC Luzern
۰
۱
FC Lugano
Finished
۱۶:۴۵
FC Zurich
۱
۰
BSC Young Boys Bern
Finished
۱۹:۰۰
FC Winterthur
۲
۱
Yverdon-Sports
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
Castro
۲
۲
UC Cartes
Finished
۱۹:۳۰
CD Naval
۰
۰
CD Tropezon
Abandoned
۱۹:۳۰
Italy
Serie B
Feralpisalo
۱
۳
Sampdoria
Finished
۱۸:۴۵
Cittadella
۰
۱
Pisa
Finished
۱۸:۴۵
Ascoli
۰
۰
AC Reggiana 1919
Finished
۱۸:۴۵
Bari
۱
۱
Spezia
Finished
۱۸:۴۵
Calcio Como
۲
۱
SSC Venezia
Finished
۱۸:۴۵
Cosenza
۰
۲
Catanzaro
Finished
۱۸:۴۵
Modena
۰
۱
Cremonese
Finished
۲۱:۰۰
Hungary
NB I
Ujpest FC
۲
۰
MOL Fehervar FC
inprogress
۲۱:۳۰
MTK Budapest
۰
۲
Paksi FC
Finished
۱۶:۳۰
Ferencvarosi TC
۲
۰
Kecskemeti TE
Finished
۱۹:۰۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
NK Posusje
۱
۰
FK Velez Mostar
Finished
۱۶:۳۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
۳
۰
FK Sarajevo
inprogress
۲۱:۱۵
Australia
NPL New South Wales
Western Sydney Wanderers NPL
۲
۳
Rockdale Ilinden FC
Finished
۰۷:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۴
۰
Manly United FC
Finished
۰۹:۰۰
Central Coast Mariners NPL
۵
۳
Hills United FC
Finished
۰۵:۳۰
Wollongong Wolves FC
۱
۱
St George City FA
Finished
۰۷:۳۰
World
Friendly Club Matches
Follo Fotball Ski
۲
۱
Alta IF
Finished
۱۵:۳۰
Albirex Niigata Singapore FC
۳
۱
Lion City Sailors FC
Finished
۱۳:۳۰
FC Zlin B
۳
۲
FC Slovacko
Finished
۱۳:۰۰
Fremad Amager
۱
۱
Nykobing FC
Finished
۱۶:۳۰
ASK Klagenfurt
۲
۵
ASK Klagenfurt II
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
Liga TDP
SK Sport Street Soccer
۱
۱
Pachuca III
inprogress
۲۱:۳۰
Progreso FC
۰
۰
ISG Sport FC
Finished
۰۱:۳۰
Toros Huatusco
۲
۵
Atlante Xalapa
Finished
۲۰:۳۰
Oceania FC
۱
۰
Deportivo Halcones de Rayon
inprogress
۲۱:۳۰
CD Queretaro 3D
۰
۰
San Miguel Internacional FC
Finished
۰۰:۳۰
Gallos Nuevo Leon
۲
۲
San Isidro Laguna FC
Finished
۰۲:۳۰
Heroes de Zaci
۱
۰
Arietes FC
Finished
۱۹:۳۰
Tigres de Alica FC
۲
۱
Moncaro FC
Finished
۰۱:۳۰
FC Ceproffa
۲
۲
Cimarrones de Sonora FC III
Finished
۰۴:۰۰
Cilesi FC
۰
۴
Deportivo Independiente Mexiquense
Finished
۰۱:۳۰
Australia
NPL Victoria
Melbourne Knights
۳
۰
St Albans Saints
Finished
۰۸:۳۰
Hong Kong
3rd Division
KCDRSC
۲
۲
Tsun Tat Kwok Keung
Finished
۱۱:۰۰
Sui Tung
۲
۱
Double Flower FA
Finished
۱۳:۰۰
New Fair Kui Tan
۰
۲
Sai Kung Friends FC
Finished
۰۹:۰۰
Konter
۰
۲
Tsun Tat
Finished
۰۹:۰۰
Islands FC
۰
۱
Supreme FC
Finished
۱۱:۰۰
Hong Kong Pegasus FC
۴
۲
Ornament
inprogress
۱۵:۰۰
FK Orion Mirniy
۴
۲
Ornament
Finished
۱۵:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
Viveiro CF
۱
۲
Atletico Arteixo
Finished
۱۴:۳۰
Gran Pena FC
۱
۵
Alondras CF
Finished
۱۹:۰۰
UD Paiosaco
۳
۱
Betanzos
Finished
۱۹:۳۰
UD Barbadas
۲
۰
Pontevedra B
Finished
۱۹:۳۰
Polvorin FC
۰
۰
Bergantinos CF
Finished
۱۶:۰۰
CD Estradense
۱
۱
Arosa SC
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
Liga Segunda
UD Oliveirense
۰
۱
Nacional Madeira Funchal
Finished
۱۴:۳۰
FC Penafiel
۰
۱
AVS Futebol SAD
Finished
۱۷:۳۰
SCU Torreense
۰
۱
FC Porto B
Finished
۱۶:۱۵
Leixoes
۱
۱
CD Tondela
Finished
۱۹:۰۰
Italy
Serie D, Girone F
Roma City FC
۰
۱
L'Aquila 1927
Finished
۱۷:۰۰
Sambenedettese
۱
۱
Real Monterotondo Scalo
Finished
۱۷:۳۰
Vastogirardi
۱
۰
United Riccione
Finished
۱۷:۰۰
Fossombrone
۲
۰
SSD San Nicolo Notaresco
Finished
۱۷:۰۰
ASD Sora Calcio 1907
۴
۱
Matese
Finished
۱۷:۰۰
Tivoli Calcio
۰
۲
Citta DI Campobasso
Finished
۱۷:۰۰
Avezzano Calcio 1919
۰
۰
Termoli Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Alma Juventus Fano 1906
۵
۱
Calcio Chieti
Finished
۱۷:۰۰
Senigallia
۰
۱
ASD Atletico Ascoli
Finished
۱۷:۳۰
England
National League - Northern Premier Division Women
Nottingham Forest (W)
۳
۰
Halifax (W)
Finished
۱۷:۳۰
Stoke City (W)
۱
۴
Newcastle United (W)
Finished
۱۷:۳۰
Huddersfield Town (W)
۱
۲
West Bromwich Albion (W)
Finished
۱۷:۳۰
Wolverhampton (W)
۳
۰
Liverpool Feds LFC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Derby County (W)
۰
۲
Burnley (W)
Finished
۱۷:۳۰
Luxembourg
National Division
Racing FC Union Letzebuerg
۴
۱
FC Marisca Mersch
Finished
۱۸:۳۰
CS Fola Esch
۲
۱
FC Schifflange 95
Finished
۱۸:۳۰
UN 97 Kaerjeng
۲
۲
F91 Dudelange
Finished
۱۸:۳۰
Niedercorn Progres
۲
۱
Union Titus Petange
Finished
۱۸:۳۰
UNA Strassen
۰
۰
FC Victoria Rosport
Finished
۱۸:۳۰
Wiltz
۴
۵
FC Swift Hesperange
Finished
۱۸:۳۰
US Mondorf-Les-bains
۰
۲
FC Differdange 03
Finished
۱۸:۳۰
Mondercange
۰
۲
AS Jeunesse Esch
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Cearense 1
Maracana EC
-
-
Floresta EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Atletico Cearense
-
-
Barbalha CE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Caucaia
۰
۰
Horizonte FC
inprogress
۲۲:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
Blauw Geel 38
۲
۱
SV Meerssen 1918
Finished
۱۶:۳۰
Baronie
۰
۳
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
Finished
۱۶:۳۰
Germany
3.Liga
FC Ingolstadt 04
۱
۳
Viktoria Koln 1904
Finished
۱۶:۰۰
Arminia Bielefeld
۰
۰
SC Verl 1924
Finished
۱۹:۰۰
MSV Duisburg
۲
۰
BV Borussia 09 Dortmund II
inprogress
۲۲:۰۰
Spain
Primera Federacion, Group 1
Sestao River Club
۳
۰
CE Sabadell
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo La Coruna
۲
۱
Lugo
inprogress
۲۱:۳۰
Real Union Club de Irun
۰
۰
FC Barcelona B
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Primera Federacion, Group 2
Castellon
۱
۰
San Fernando Club Deportivo
Finished
۲۰:۳۰
Real Murcia
۱
۰
Recreativo de Huelva
Finished
۲۰:۳۰
Atletico Madrid B
۱
۱
CD Alcoyano
Finished
۱۸:۳۰
U.D. Melilla
۰
۱
Real Madrid B
Finished
۱۴:۳۰
Antequera CF
۰
۰
Cordoba
inprogress
۲۲:۳۰
Malaga CF
۱
۰
UD Ibiza Eivissa
Finished
۱۴:۳۰
Linares Deportivo
۱
۲
Sanluqueno
Finished
۱۸:۳۰
Merida
۲
۱
CD Atletico Baleares
Finished
۱۴:۳۰
Ceuta
۲
۱
CF Intercity
Finished
۲۰:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 4
Adana 1954 FK
۱
۰
Cankaya FK
Finished
۱۴:۳۰
Nevsehir Belediyespor
۲
۰
23 Elazig
Finished
۱۴:۳۰
Balikesirspor
۱
۴
Orduspor 1967
Finished
۱۴:۳۰
Catalcaspor
۳
۰
Mus 1984 Musspor
Finished
۱۴:۳۰
Bergama Belediyespor
۱
۱
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
Finished
۱۴:۳۰
Tokat Belediye Plevne Spor
۳
۰
Sultanbeyli Bld
Finished
۱۴:۳۰
Bursa Yildirim Spor
۱
۱
Alanya Kestelspor
Finished
۱۴:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC Ludogorets Razgrad
۲
۰
FC CSKA 1948
Finished
۱۸:۳۰
PFC CSKA Sofia
۳
۰
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۶:۰۰
Ireland
Leinster Senior League
Crumlin United FC
۱
۲
Killester Donnycarney FC
Finished
۱۴:۳۰
Slovakia
2. Liga
MSK Zilina B
۵
۱
FK Spisska Nova Ves
Finished
۱۳:۰۰
FK Samorin
۲
۲
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۳:۰۰
SK Slovan Bratislava B
۴
۰
MFK Dolny Kubin
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Matogrossense
Mixto EC
۲
۳
CEO Varzeagrandense
Finished
۰۱:۰۰
Uzbekistan
Super League
Olmaliq OKMK
۰
۰
Andijan
Finished
۱۳:۳۰
Lokomotiv Tashkent FK
۲
۲
Metallurg Bekobod
Finished
۱۵:۴۵
Thailand
Thai League 1
Buriram United FC
۳
۲
Bangkok United
Finished
۱۴:۳۰
Muang Thong United
۲
۱
Prachuap FC
Finished
۱۴:۰۰
Uthai Thani FC
۱
۱
Chonburi FC
Finished
۱۵:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
PAE Ionikos Nikaias
۰
۰
AO Giouchtas
Finished
۱۵:۳۰
Kallithea
۱
۱
Diagoras Rodos
Finished
۱۵:۳۰
Tilikratis
۲
۰
Panathinaikos II
Finished
۱۵:۳۰
PAE Egaleo
۱
۰
Ilioupoli
Finished
۱۵:۳۰
Panachaiki
۱
۱
Kalamata
Finished
۱۵:۳۰
Apollon Chania Kissamikos
۲
۰
Olympiacos Piraeus B
Finished
۱۵:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Sion Sitten
۳
۰
AC Bellinzona
Finished
۱۶:۴۵
FC Vaduz
۳
۲
FC Schaffhausen
Finished
۱۶:۴۵
Scotland
Premiership
Hearts Of Midlothian FC
۲
۰
Celtic FC
Finished
۱۵:۳۰
Uruguay
Primera Division
Liverpool FC Montevideo
-
-
Deportivo Maldonado
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Centro Atletico Fenix
۱
۲
Boston River
Finished
۱۶:۳۰
Club Nacional de Montevideo
۳
۰
Montevideo Wanderers
Finished
۰۲:۳۰
Sweden
Svenska Cupen, Group 1
Malmo FF
۱
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۱۵:۳۰
Osters IF
۵
۰
Lulea IFK
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga 2 Women
Politehnica Iasi (W)
۳
۳
FCSB (W)
Finished
۱۲:۳۰
Turkey
Super Lig Women
Fatih Vatan Spor (W)
۸
۰
Adana Idman (W)
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas (W)
۳
۰
Amed Sportif Faaliyetler (W)
Finished
۱۲:۳۰
Galatasaray (W)
۰
۰
Trabzonspor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Beylerbeyi SK (W)
۱
۱
Atasehir Bld Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Alg Spor (W)
۱
۲
Hakkarigucu SK (W)
Finished
۱۳:۳۰
1207 Antalyaspor (W)
۰
۱۰
Fomget GSK (W)
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Karagumruk (W)
۱
۰
Fenerbahce (W)
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Adanaspor FK U19
۲
۱
Fatih Karagumruk U19
Finished
۱۲:۳۰
Colombia
Primera B
Deportes Quindio
۱
۱
Orsomarso
Finished
۰۲:۳۰
Internacional Fc De Palmira
۳
۰
Bogota FC
Finished
۰۰:۰۰
Chile
Segunda Division
Lautaro de Buin
۴
۳
CD Arturo Fernandez Vial
Finished
۰۰:۳۰
Deportes Concepcion
۱
۱
Provincial Osorno
Finished
۰۱:۳۰
Deportes Linares
۱
۱
Deportes Rengo
Finished
۰۰:۳۰
Trasandino Los Andes
۰
۴
Melipilla
Finished
۰۱:۳۰
CD Puerto Montt
۱
۰
Provincial Ovalle
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Paulista Serie A1
Portuguesa Desportos
۱
۰
Mirassol FC
Finished
۰۰:۳۰
Inter de Limeira
۲
۰
Ituano SP
Finished
۰۲:۳۰
Sao Bernardo FC
۰
۰
EC Agua Santa SP
inprogress
۲۲:۳۰
AA Ponte Preta
-
-
Novorizontino SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
South Africa
Diski Challenge
Supersport United Reserves
۲
۰
Cape Town Spurs Reserves
Finished
۱۱:۳۰
TS Galaxy FC (Reserves)
۰
۱
Kaizer Chiefs Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Stellenbosch FC Reserves
۳
۰
Richards Bay Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Slovakia
3. Liga West
FK Raca Bratislava
۲
۳
TJ Kovo Belusa
Finished
۱۳:۰۰
Armenia
Premier League
FC Ararat-Armenia
۰
۲
FC Van Charencavan
Finished
۱۴:۳۰
FC Ararat Yerevan
۱
۰
BKMA Yerevan
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Genoa U19
۱
۱
Inter Milan U19
Finished
۱۵:۳۰
Lecce U19
۱
۰
Torino U19
Finished
۱۳:۳۰
Paraguay
Primera Division
Olimpia Asuncion
۱
۰
Sportivo Luqueno
Finished
۰۳:۰۰
Sportivo Ameliano
۰
۲
2 de Mayo
Finished
۰۰:۳۰
China
Super League
Zhejiang Professional FC
۱
۰
Shenzhen Peng FC
Finished
۱۵:۰۵
Meizhou Hakka
۰
۲
Shanghai Shenhua
Finished
۱۵:۳۰
India
I-League
Gokulam FC
۲
۳
Mohammedan SC
Finished
۱۷:۰۰
Delhi FC
۲
۳
Namdhari
Finished
۱۳:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 2
Halcones de Zapopan
۱
۰
Racing FC Porto Palmeiras
Finished
۰۱:۳۰
Reboceros de La Piedad
۴
۱
Deportiva Venados
Finished
۰۴:۳۰
Lobos ULMX
۰
۱
Escorpiones FC
Finished
۰۳:۳۰
Sporting Canamy
۰
۵
Irapuato FC
Finished
۰۲:۳۰
Jaibos Tampico Madero
۴
۱
Montaneses FC
Finished
۰۵:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
Concordia Hamburg
۴
۰
Duneberger SV
Finished
۱۳:۳۰
Niendorfer TSV
۲
۲
SV Rugenbergen
Finished
۱۶:۳۰
TSV Sasel
۱
۱
SV Halstenbek-Rellingen
Finished
۱۷:۳۰
FC Alsterbruder
۰
۰
Hamburg Eimsbutteler BC
Finished
۱۶:۳۰
Union Tornesch
۲
۱
FC Suderelbe
Finished
۱۶:۳۰
Buchholz
۰
۰
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Paulista Serie A2
Oeste Itapolis
۰
۱
Ferroviaria SP
Finished
۰۱:۳۰
Comercial SP
۱
۴
EC XV de Novembro (Piracicaba)
Finished
۱۷:۴۰
Thailand
League Cup
Phattalung FC
۰
۰
Maejo United
Finished
۱۳:۰۰
Ecuador
Serie A
Universidad Catolica Quito
۳
۰
El Nacional Quito
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Cuenca
۱
۲
Emelec Guayaquil
Finished
۰۲:۳۰
Aucas
۲
۰
Orense SC
Finished
۰۰:۰۰
Italy
Serie C, Group C
AZ Picerno ASD
۰
۰
AC Monopoli
Finished
۲۱:۰۰
Audace Cerignola
۱
۱
Avellino
Finished
۲۱:۰۰
Catania Calcio
۱
۱
Monterosi Tuscia
Finished
۱۶:۳۰
Virtus Francavilla
۱
۰
Latina Calcio
Finished
۱۶:۳۰
FC Turris Neapolis 1944
۱
۱
Taranto Sport
Finished
۲۱:۰۰
Guatemala
Liga Nacional
Guastatoya
۱
۱
Achuapa FC
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo Mixco
۳
۱
CSD Municipal
Finished
۰۰:۳۰
CSD Comunicaciones
۲
۰
Deportivo Coatepeque FC
Finished
۰۳:۳۰
Club Xelaju
۰
۰
Coban Imperial
Finished
۰۵:۳۰
Estonia
Meistriliiga
JK Tallinna Kalev
۱
۱
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۴:۰۰
Parnu JK Vaprus
۰
۳
Paide Linnameeskond
Finished
۱۶:۰۰
Austria
Landesliga
SV Gerasdorf Stammersdorf
۱
۱
Helfort 15
Finished
۱۳:۰۰
Union Perg
۰
۱
Vortuna Bad Leonfelden
Finished
۱۷:۳۰
SK Slovan Hac
۴
۱
SV Donau
Finished
۱۳:۰۰
Romania
Liga IV
CSC Avantul Maneciu
۰
۰
CS Manesti 2013
Finished
۱۲:۳۰
AS Vointa Varbilau
۰
۱
AFC Brebu
Finished
۱۲:۳۰
Chile
Primera Division
Union Espanola
۱
۰
Coquimbo Unido
Finished
۰۳:۰۰
O'Higgins
۲
۱
Everton Vina del Mar
Finished
۰۰:۳۰
Palestino Santiago
۰
۲
Universidad Catolica
Finished
۰۰:۳۰
Nublense
۱
۲
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
Brasiliense
SE Gama
۱
۱
Ceilandia EC
Finished
۰۲:۰۰
SE Santa Maria
۰
۲
Planaltina EC
inprogress
۲۲:۰۰
Brasiliense FC
۰
۰
Capital Brasilia CF
inprogress
۲۲:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. B
CS Uruguay de Coronado
۰
۰
Consultants Desamparados
Finished
۰۰:۳۰
Marineros de Puntarenas
۱
۱
Quepos Cambute
Finished
۰۵:۰۰
Municipal de Turrialba
۰
۰
Cariari Pococi
inprogress
۲۲:۳۰
Panama
LPF
Alianza FC Panama
۱
۰
Deportivo Universitario
Finished
۰۰:۳۰
CD Plaza Amador
۱
۲
Herrera FC
Finished
۰۲:۴۵
Veraguas FC
۳
۲
CD Arabe Unido
Finished
۰۵:۰۰
Ireland
Munster Senior League
UCC
۳
۳
Bandon AFC
Finished
۱۴:۱۵
Tanzania
Premier League
Azam FC
۴
۱
Dodoma
Finished
۱۹:۳۰
Tabora United (Kitayosce)
۱
۰
Coastal Union
Finished
۱۶:۳۰
Montenegro
First League
FK Arsenal Tivat
۱
۱
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۷:۳۰
FK Rudar Plevlja
۱
۲
Mladost DG
Finished
۱۶:۳۰
FK Jezero Plav
۰
۲
OFK Petrovac
Finished
۱۶:۳۰
FK Decic Tuzi
۰
۱
FK Mornar Bar
Finished
۱۸:۰۰
FK Sutjeska Niksic
۱
۱
FK Buducnost Podgorica
Finished
۲۰:۰۰
Italy
Serie D, Girone A
ASD Alcione
۲
۱
Pinerolo
Finished
۱۷:۰۰
ASD RG Ticino
۳
۱
US Fezzanese
Finished
۱۷:۰۰
AC Bra
۰
۰
Derthona FBC
Abandoned
۱۷:۰۰
Vado
۱
۰
S.S.D. Unione Sanremo
Finished
۱۷:۰۰
US Albenga
۳
۰
Ligorna 1922
Finished
۱۷:۰۰
Borgosesia
-
-
USD Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
Finished
۱۷:۰۰
AVC Vogherese 1919
۲
۲
Gozzano
Finished
۱۷:۰۰
Lavagnese
۰
۲
ASD Chisola Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Asti Calcio
۱
۰
Alba Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Turkey
1. Lig
Goztepe AS Izmir
۲
۰
Boluspor
Finished
۱۶:۳۰
Corum Belediyespor
۰
۰
Bandirmaspor
Finished
۱۹:۳۰
Giresunspor
۰
۱
Adanaspor FK
Finished
۱۴:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 5
UE Olot
۰
۰
UE Castelldefels
Finished
۱۹:۳۰
Girona FC B
۱
۱
CF Peralada
Finished
۱۴:۳۰
AE Prat
۰
۲
CF Badalona
Finished
۱۴:۳۰
FC L'escala
۳
۱
CF Montanesa
Finished
۱۴:۳۰
UE Tona
۰
۰
Pobla de Mafumet CF
Finished
۱۴:۱۵
Cfj Mollerussa
۲
۵
CE L'Hospitalet
Finished
۱۴:۳۰
UE Rapitenca
۴
۰
CP San Cristobal
Finished
۱۵:۰۰
UE Vilassar de Mar
۳
۱
Vilafranca
Finished
۱۹:۳۰
Reus FC Reddis
۱
۰
Fundacio Esportiva Grama
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Wollongong Wolves FC U20
۲
۲
St George City FA U20
Finished
۰۵:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۲
۱
Manly United FC U20
Finished
۰۲:۳۰
Colombia
Primera A
Deportivo Pereira
۲
۰
America de Cali
Finished
۰۲:۴۰
CD Junior de Barranquilla
۰
۰
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۴:۵۰
Club Deportivo Los Millonarios
۱
۲
La Equidad
Finished
۰۰:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Jorge Wilstermann
۱
۲
Bolivar
Finished
۰۱:۰۰
Guabira Santa Cruz
۳
۱
Always Ready
Finished
۰۳:۳۰
Nacional Potosi
۰
۰
Aurora
inprogress
۲۲:۳۰
Panama
Liga Prom
Champions FC Academy
۱
۲
Panama City FC
Finished
۰۰:۰۰
Union Cocle
۲
۰
Los Santos
Finished
۰۰:۰۰
Ciex Sports Academy
۲
۰
San Martin FC
Finished
۰۴:۳۰
Mario Mendez FC
۱
۲
San Francisco FC Reserves
Finished
۰۳:۳۰
Potros Del Este Reserves
۲
۱
CD Arabe Unido Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Fiji
Premier League
Navua FC
۱
۲
Nadi
Finished
۰۶:۳۰
Tailevu Naitasiri
۱
۵
Rewa FC
Finished
۰۶:۳۰
Suva
۱
۱
Labasa
Finished
۰۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
CF Gandia
۰
۰
CD Acero
Finished
۱۹:۰۰
UD Castellonense
۱
۰
Silla CF
Finished
۱۴:۱۵
Jove Espanol
۲
۱
CD Roda
Finished
۱۴:۳۰
Burriana
۱
۲
Utiel
Finished
۱۹:۳۰
Africa
CAF Confederations Cup, Group D
RSB Berkane
۰
۰
Stade Malien de Bamako
inprogress
۲۲:۳۰
Diables Noirs
۰
۰
Sekhukhune United
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Baiano 1
EC Bahia
۱
۰
EC Jacuipense
inprogress
۲۲:۳۰
Itabuna BA
۰
۱
Vitoria BA
inprogress
۲۲:۳۰
Jacobina EC
۰
۰
Jequie BA
inprogress
۲۲:۳۰
Bahia de Feira
۱
۰
Juazeirense
inprogress
۲۲:۳۰
Alagoinhas Atletico Clube
۰
۰
Barcelona Ilheus BA
inprogress
۲۲:۳۰
Jamaica
Premier League
Lime Hall
۱
۰
Molynes United FC
inprogress
۲۱:۳۰
Andorra
Primera Divisio
Penya Encarnada d'Andorra
۲
۱
FC Ordino
Finished
۲۱:۰۰
CE Carroi
۰
۰
FC Pas de La Casa
Finished
۱۶:۰۰
CF Atletic America
۰
۱
UE Santa Coloma
Finished
۱۸:۳۰
CF Esperanca D'Andorra
۱
۳
Atletic Club d'Escaldes
Finished
۱۳:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
۴
۰
KKS Lech Poznan
Finished
۲۰:۰۰
Zaglebie Lubin SSA
۱
۰
SSA Korona Kolporter Kielce
Finished
۱۷:۳۰
LKS Lodz
۳
۲
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۵:۰۰
Lithuania
A Lyga
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۲
۳
FK Transinvest
Finished
۲۰:۰۰
DFK Dainava Alytus
۰
۱
FK Zalgiris Vilnius
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
Naxara
۱
۰
CD Tudelano
Finished
۱۹:۳۰
UD Logrones
۱
۰
AD San Juan Pamplona
Finished
۲۰:۳۰
CD Brea
۰
۱
Arenas Club de Getxo
Finished
۱۸:۳۰
Real Sociedad C
۱
۲
CD Calahorra
Finished
۱۹:۳۰
UD Barbastro
۱
۱
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
Finished
۱۴:۳۰
Izarra
۱
۰
Deportivo Alaves B
Finished
۱۹:۰۰
England
National League Premier Division Women
Maidenhead United FC (W)
۱
۱
Southampton (W)
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone E
Grosseto
۳
۳
AS Figline
Finished
۱۷:۰۰
Real Forte Querceta
۱
۲
Ghivizzano Borgoamozzano
Finished
۱۷:۰۰
Orvietana
۰
۱
Sangiovannese
Finished
۱۷:۰۰
San Donato Tavarnelle
۲
۰
Poggibonsi
Finished
۱۷:۰۰
Pianese
۰
۱
Ponsacco
Finished
۱۷:۰۰
ASD Seravezza Calcio
۱
۲
Livorno
Finished
۱۷:۰۰
Vivi Altotevere Sansepolcro
۱
۱
SC Cenaia 1969
Finished
۱۷:۰۰
Tau Calcio Altopascio
-
-
US Gavorrano
Finished
۱۷:۰۰
Cambodia
Premier League
Boeung Ket FC
۲
۱
Kirivong Sok Sen Chey
Finished
۱۴:۳۰
ISI Dangkor Senchey FC
۲
۰
Naga World FC
Finished
۱۴:۳۰
Visakha FC
۱
۳
Phnom Penh Crown
Finished
۱۴:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group C
Aruba U20
۱
۱
Barbados U20
Finished
۰۱:۳۰
Curacao U20
۰
۱
Guatemala U20
Finished
۰۴:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Lambton Jaffas FC Reserves
۱
۱
Cooks Hill United FC Reserve
Abandoned
۰۷:۰۰
Vietnam
V-League
BHTS Quang Nam
۱
۱
Binh Dinh
Finished
۱۳:۳۰
Cong Anh Ha Noi
۱
۱
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۵:۴۵
Song Lam Nghe An
۰
۱
Nam Dinh
Finished
۱۴:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۰
۱
Ha Noi
Finished
۱۴:۳۰
Ho Chi Minh
۱
۰
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۵:۴۵
North and Central America
CONCACAF Gold Cup Women
Canada (W)
۱
۰
Costa Rica (W)
Finished
۰۳:۳۰
Brazil (W)
۵
۱
Argentina (W)
Finished
۰۶:۴۵
Turkey
3. Lig Grp. 1
Yeni 52 Orduspor
۲
۱
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Finished
۱۴:۳۰
Talasgucu Belediyespor
۰
۴
Kepez Belediye Antalya
Finished
۱۴:۳۰
Karabuk Idman Yurdu
۳
۰
Edirnespor
Finished
۱۴:۳۰
Arguvan Belediyespor
۰
۴
Ayvalikgucu Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Artvin Hopaspor
۱
۱
Gumushanespor
Finished
۱۴:۳۰
Tarsus Idman Yurdu
۱
۴
Mardin Buyuksehir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kucukcekmece Sinop Spor
۰
۱
Aliaga FA
Finished
۱۴:۳۰
Iceland
League Cup, Group 1
Breidablik Kopavogur
۱
۱
IF Vestri
Finished
۱۵:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
FC Prishtina
۳
۱
KF Liria Prizren
Finished
۱۵:۳۰
SC Gjilani
۲
۳
FC Malisheva
Finished
۱۵:۳۰
United Arab Emirates
Division 1
Al Rams
۰
۰
Gulf United FC
Finished
۱۶:۵۵
Masfout Club
۲
۲
AL Dhafra
Finished
۱۶:۵۵
Fujairah FC
۱
۱
Gulf Heroes FC
Finished
۱۶:۵۵
Dibba AL Fujairah
۱
۰
Al Urooba
Finished
۱۶:۵۵
Masafi
۴
۱
Al Jazira Hamra
Finished
۱۶:۵۵
Germany
Verbandsliga
Rot-Weiss Frankfurt
۱
۲
SV Pars Neu-lsenburg
Finished
۱۷:۳۰
FFV Sportfreunde 04
۱
۵
DJK Bad Homburg
Finished
۱۸:۰۰
Gibraltar
National League
Europa Point FC
۲
۰
College 1975
inprogress
۲۲:۰۰
Manchester 62 FC
۱
۱
Europa FC
Finished
۱۹:۰۰
Mauritania
Division 1
AS Douanes
۱
۰
ASC Gendrim
Finished
۲۰:۳۰
Poland
III Liga, Group 4
Ks Wiazownica
۱
۴
Orleta Radzyn Podlaski
Finished
۲۰:۳۰
Senegal
Ligue 1
AS Pikine
۰
۰
ASC Linguere
Finished
۲۰:۰۰
US Goree
۱
۱
Generation Foot
Finished
۲۰:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Zamora
۱
۲
Deportivo Fabril
Finished
۲۰:۰۰
SD Rayo Cantabria
۱
۲
Guijuelo
Finished
۱۸:۳۰
Real Oviedo II
۲
۳
Pontevedra
Finished
۱۴:۳۰
CD Covadonga
۱
۱
Real Valladolid B
Finished
۱۴:۳۰
SD Compostela
۱
۱
Gimnastica de Torrelavega
Finished
۱۹:۱۵
Real Aviles CF
۴
۰
Coruxo CF
Finished
۱۹:۳۰
Marino de Luanco
۱
۰
CD Cayon
Finished
۱۹:۳۰
Africa
CAF Confederations Cup, Group A
USM Alger
۲
۱
Supersport United
Finished
۱۹:۳۰
Future FC
۵
۰
Al-Hilal Benghazi
Finished
۱۹:۳۰
Serbia
Super Liga
FK Vozdovac
۰
۲
Spartak Subotica
Finished
۱۹:۰۰
FK Novi Pazar
۰
۰
Mladost Lucani
Finished
۱۷:۰۰
FK Radnicki Nis
۰
۳
FK Radnik Surdulica
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
Moreton City Excelsior U23
۴
۰
St George Willawong FC U23
Finished
۰۸:۴۵
Capalaba U23
۰
۳
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۸:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
TSG Sprockhovel
۱
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۷:۳۰
SG Wattenscheid 09
۴
۰
FC Brunninghausen
Finished
۱۷:۳۰
TUS Bovinghausen 04
۰
۲
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۷:۳۰
TuS Ennepetal
-
-
TSV Victoria Clarholz
Finished
۱۸:۰۰
SF Siegen 1899
-
-
SpVgg Vreden 1921
Finished
۱۷:۳۰
SC Preussen Munster II
۳
۱
1. FC Gievenbeck
Finished
۱۷:۳۰
Spvgg Erkenschwick
۳
۰
ASC Dortmund
Finished
۱۷:۴۵
SV Schermbeck
-
-
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۸:۰۰
North Macedonia
First League
KF Shkupi Skopje
۰
۰
FK Tikves Kavadarci
Finished
۱۶:۳۰
KF Rinija Gostivari
۲
۰
Akademija Pandev
Finished
۱۶:۳۰
FK Shkendija 79
۳
۰
FK Vardar Skopje
Finished
۱۶:۳۰
Makedonija GjP
۱
۲
Voska Sport
Finished
۱۶:۳۰
Rabotnicki Skopje
۲
۰
Bregalnica Stip
Finished
۱۶:۳۰
FK Sileks
۰
۰
FC Struga Trim & Lum
Finished
۱۶:۳۰
Uganda
Uganda Cup
Airtel Kitara FC
۲
۰
Villa SC
Finished
۱۶:۳۰
Bul FC
۱
۱
Express FC
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II
۲
۲
TSG Balingen
Finished
۱۶:۳۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۰
۰
Kickers Offenbach
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
SV Todesfelde
۲
۱
Eckernforder SV
Finished
۱۶:۳۰
VfR Neumunster
۰
۱
Oldenburger SV
Finished
۱۶:۳۰
VfB Lubeck II
۲
۱
Eichede
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
Cacereno
۲
۰
UD San Fernando
Finished
۱۳:۳۰
UD Montijo
۲
۱
AD Union Adarve
Finished
۱۴:۳۰
AD Llerenense
۲
۲
San Sebastian De Los Reyes
Finished
۱۹:۰۰
CD Numancia
۱
۰
CF Villanovense
Finished
۱۴:۳۰
CD Badajoz
۰
۰
Navalcarnero
Finished
۱۴:۳۰
CD Atletico Paso
۱
۰
CD Mensajero
Finished
۱۵:۳۰
Talavera
۳
۰
Ursaria
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Paulista Serie A3
Bandeirante EC SP
۰
۲
Atletico Votuporanguense SP
Finished
۰۱:۳۰
Itapirense
۴
۰
Matonense SP
Finished
۰۱:۳۰
Rio Preto
۱
۲
Gremio Prudente
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Paulista Serie A4
GD Saocarlense
۲
۰
Independente FC Limeira
Finished
۰۱:۳۰
Barretos SP
۳
۱
AA Francana
Finished
۰۱:۳۰
Italy
Serie B Women
Hellas Verona (W)
۲
۲
Freedom (W)
Finished
۱۷:۰۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group B
SC Sao Joao Ver
۱
۲
Amarante FC
Finished
۱۸:۳۰
CF Oliveira Douro
۰
۰
Vitoria Guimaraes B
Finished
۱۸:۳۰
Florgrade
۱
۰
Valadares Gaia FC
Finished
۱۸:۳۰
Vila Mea
۰
۱
Rebordosa AC
Finished
۱۸:۳۰
Gondomar
۳
۲
Beira Mar
Finished
۱۸:۳۰
SC Salgueiros
۱
۱
AD Marco 09
Finished
۱۸:۳۰
ACDR Lamelas
۳
۰
Paredes
Finished
۱۸:۳۰
Poland
II Liga
Chojniczanka Chojnice
۱
۱
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۸:۰۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group C
Castelo Branco
۰
۰
Clube Uniao de Coimbra 1919
Finished
۱۸:۳۰
Marinhense
۱
۰
Rabo Peixe
Finished
۱۸:۳۰
FC Alverca B
۰
۱
Sertanense FC
Finished
۱۸:۳۰
GD Peniche
۱
۴
SC Lusitania
Finished
۱۵:۰۰
CD Gouveia
۱
۲
GD Vitoria de Sernache
Finished
۱۸:۳۰
Mortagua FC
۱
۰
Uniao de Tomar
Finished
۱۸:۳۰
Santarem
۲
۱
Fontinhas
Finished
۱۸:۳۰
Nigeria
NPFL
Plateau United
۲
۰
Bendel Insurance
Finished
۱۸:۳۰
Heartland FC Owerri
۱
۱
Sunshine Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Lobi Stars
۲
۰
Katsina United FC
Finished
۱۸:۳۰
Niger Tornadoes
۰
۲
Enugu Rangers
Finished
۱۸:۳۰
France
Division 1 Women
Dijon FC (W)
-
-
Olympique Lyonnais (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
Al Adalah
۱
۱
Al-Safa FC
Finished
۱۸:۵۰
Al Jabalain
۰
۳
Al-Quadisiya
Finished
۱۶:۳۰
Al Faisaly Harmah
۵
۲
Al-Bukayriyah FC
Finished
۱۶:۳۰
Cameroon
Elite One
Colombe du Dja et Lobo
۰
۰
Aigle Royal de la Menoua
Finished
۱۹:۳۰
Gazelle FA de Garoua
۱
۱
PWD Bamenda
Finished
۱۹:۳۰
Les Astres
۲
۰
Bamboutos
Finished
۱۷:۳۰
AS Fortuna de Mfou
۱
۰
Canon Sportif de Yaounde
Finished
۱۷:۳۰
Union Sportive de Douala
۰
۱
Dynamo de Douala
Finished
۱۹:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Shakhtar Donetsk
۵
۲
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۹:۳۰
Obolon Kiev
۰
۱
SC Dnipro-1
Finished
۱۴:۳۰
PFK Oleksandria
۰
۰
Zorya Luhansk
Finished
۱۷:۰۰
Scotland
Premier League Women
Hibernian (W)
۰
۳
Rangers (W)
Finished
۱۹:۴۰
Glasgow City (W)
۸
۱
Aberdeen (W)
Finished
۱۶:۳۰
Montrose LFC (W)
۷
۰
Hamilton Academical FC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Celtic FC (W)
۶
۱
Partick Thistle (W)
Finished
۱۷:۳۰
Dundee United WFC (W)
۰
۳
Hearts (W)
Finished
۱۹:۳۰
Spartans FC (W)
۱
۴
Motherwell (W)
Finished
۱۶:۳۰
England
National League - Division One Midlands Women
Loughborough Lightning (W)
۰
۰
Boldmere St. Michaels (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Svenska Cupen, Group 6
Kalmar FF
۱
۱
AIK
Finished
۱۷:۴۵
Gefle IF
۱
۲
Orebro SK
Finished
۱۷:۴۵
Aruba
Aruban Division di Honor
SV Deportivo Nacional
۴
۱
SV Estrella
Finished
۰۴:۰۰
SV Dakota
۴
۰
SV River Plate
Finished
۰۲:۰۰
Morocco
Botola 2
Stade Marocain
۱
۱
Club Jeunesse Ben Guerir
Finished
۱۷:۳۰
Kawkab AC Marrakech
۲
۱
Olympique Khouribga
Finished
۱۷:۳۰
Rapide Club Oued Zem
۱
۰
Union Sportive Musulmane Oujda
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Svenska Cupen, Group 2
IF Elfsborg
۲
۲
Degerfors IF
Finished
۱۵:۳۰
GAIS
۳
۰
Orgryte IS
Finished
۱۵:۳۰
England
Premier League 2
FC Liverpool U21
۰
۲
Aston Villa U21
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Lambton Jaffas FC
۴
۱
Cooks Hill United
Finished
۰۹:۰۰
Romania
Liga 2
CSC 1599 Selimbar
۱
۰
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
Racing Santander U19
۱
۱
Atletico Perines U19
Finished
۱۵:۱۵
Celta de Vigo U19
۴
۰
Arosa U19
Finished
۱۴:۳۰
Coruxo FC U19
۰
۱
Bansander U19
Finished
۱۴:۳۰
Malta
Premier League
Marsaxlokk
۱
۲
Mosta FC
Finished
۱۳:۳۰
Gzira United FC
۰
۲
Sliema Wanderers FC
Finished
۱۶:۳۰
Floriana FC
۵
۱
Gudja United
Finished
۱۸:۴۵
England
Super League 2 Women
Lewes FC (W)
۲
۱
Sheffield United FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Reading FC (W)
۱
۲
London City Lionesses (W)
Finished
۱۶:۳۰
Blackburn Rovers (W)
۲
۲
Durham (W)
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
Tritium
۰
۳
Ssd Real Calepina FC
Finished
۱۷:۰۰
USD Caravaggio
۰
۲
Varesina Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Calvina
۲
۲
Brusaporto
Finished
۱۷:۰۰
AC Legnano
۱
۲
FC Clivense
Finished
۱۷:۰۰
Pro Palazzolo
۰
۰
Piacenza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
GS Arconatese 1926
۱
۲
USD Castellanzese
Finished
۱۷:۰۰
Usd Casatese
۰
۱
Virtus Bergamo
Finished
۱۷:۰۰
Folgore Caratese
۲
۲
ASD Villa D'Alme
Finished
۱۷:۰۰
Club Milano
۳
۰
Ponte San Pietro
Finished
۱۷:۰۰
Crema 1908
۱
۰
Caldiero Terme
Finished
۱۷:۰۰
South Africa
1st Division
Platinum City Rovers
۰
۰
University of Pretoria Students
Finished
۱۷:۰۰
Magesi FC
۲
۰
Baroka FC
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone D
Imolese Calcio
۱
۰
Sangiuliano City Nova
Finished
۱۷:۳۰
SCD Progresso
۱
۱
AC Pistoiese
Finished
۱۷:۰۰
Athletic Carpi FC 1909
۲
۱
US Corticella
Finished
۱۷:۰۰
Sammaurese
۰
۱
Fanfulla Cavenago
Finished
۱۷:۰۰
Ravenna Calcio
۱
۱
ASD Victor San Marino
Finished
۱۷:۰۰
Aglianese
۰
۰
Lentigione Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Asd Calcio Certaldo
۰
۰
Borgo San Donnino
Finished
۱۷:۰۰
Mezzolara
۰
۱
Sant'Angelo
Finished
۱۷:۰۰
AC Forli
۳
۱
AC Prato
Finished
۱۷:۰۰
Croatia
3. NL
NK Bedem Ivankovo
۲
۱
NK Kutjevo
Finished
۱۷:۳۰
Gaj Mace
۳
۱
NK Samobor
Finished
۱۳:۳۰
Switzerland
1. Liga Promotion
FC Biel-Bienne
۰
۱
FC Rapperswil Jona
Finished
۱۷:۳۰
Servette II
۴
۱
FC Bulle
Finished
۱۸:۳۰
Delemont
۲
۰
FC Bavois
Finished
۱۷:۰۰
SC Bruhl St. Gallen
۲
۱
FC Paradiso
Finished
۱۷:۳۰
Slovenia
Prva liga
FC Koper
۱
۲
NK Rogaska
Finished
۱۷:۳۰
Radomlje
۰
۱
NK Bravo
Finished
۲۰:۰۰
Belgium
Second Amateur Division VFV A
KVV Zelzate
۱
۲
KFC Merelbeke
Finished
۱۷:۳۰
K Olsa Brakel
۰
۱
RFC Wetteren
Finished
۱۷:۳۰
France
National 3
US Quevilly II
۲
۱
FC Dieppe
Finished
۱۷:۳۰
Saran
۰
۱
US Ivry
Finished
۱۷:۰۰
FC Girondins Bordeaux II
۱
۱
Aviron Bayonnais
Finished
۱۷:۳۰
Croatia
1. NL
Vukovar 1991
۰
۱
NK Jarun Zagreb
Finished
۱۷:۳۰
NK Solin
۳
۱
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۷:۳۰
Orijent 1919
۱
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۱۵:۲۰
India
Indian Super League
Chennaiyin FC
۲
۱
Odisha FC
Finished
۱۷:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
ADO '20
۳
۰
Amsterdam FC
Finished
۱۶:۳۰
Slovenia
2.SNL
Dravinja
۳
۱
NK Emmi Bistrica
Finished
۱۷:۳۰
PSC Tolmin
۱
۲
ND Beltinci
Finished
۱۷:۳۰
NK Nafta Lendava
۱
۳
ND Gorica
Finished
۱۵:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Al Jazira U21
۱
۲
Al Wahda Abu Dhabi U21
Finished
۱۷:۰۵
Italy
Serie D, Girone C
Portogruaro
۶
۱
Breno
Finished
۱۷:۰۰
Este
۱
۰
Cjarlins Muzane
Finished
۱۷:۰۰
US Adriese
۲
۱
U.C. Montecchio Maggiore
Finished
۱۷:۰۰
AC Dolomiti Bellunesi
۲
۰
Luparense
Finished
۱۷:۰۰
Bassano Virtus 55 ST
۱
۰
Asd Atletico Castegnato
Finished
۱۷:۰۰
Mestre
۱
۱
Clodiense
Finished
۱۷:۰۰
ACD Campodarsego Calcio
۴
۰
APC Chions
Finished
۱۷:۰۰
Mori Santo Stefano
۲
۴
Montebelluna
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Bolzano
۲
۱
SSD Treviso FBC 1993
Finished
۱۸:۰۰
Russia
Premier League
FK Dinamo Moscow
۲
۱
FK Lokomotiv Moscow
Finished
۱۷:۰۰
Nizhny Novgorod
۱
۱
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۴:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۰
۰
PFK Sochi
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
3. Liga East
MSK Spisske Podhradie
۳
۲
TJ Tatran Oravske Vesele
Finished
۱۷:۰۰
FTC Filakovo
۰
۰
MSK Namestovo
Finished
۱۷:۰۰
Slavia TU Kosice
۲
۰
Partizan Bardejov
Finished
۱۳:۳۰
FK Svidnik
۰
۲
MSK Tesla Stropkov
Finished
۱۷:۰۰
Banik Kalinovo
۳
۳
FC Rimavska Sobota
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone I
La Fenice Amaranto Reggio Calabria
۳
۰
USD Ragusa
Finished
۱۷:۰۰
ASD San Luca
۰
۰
Licata
Finished
۱۷:۰۰
ASD Siracusa Calcio 1924
۲
۰
Portici 1906
Finished
۱۷:۰۰
Locri 1909
۰
۳
Vibonese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Igea Virtus Barcellona
۰
۰
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۷:۳۰
AS Acireale
۱
۰
Citta di Sant Agata
Finished
۱۷:۳۰
ASD Sancataldese
۰
۰
ASD Castrovillari Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Canicattì
۲
۱
Akragas
Finished
۱۷:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Cartusia Kartuzy
۱
۱
Starogard Gdanski
Finished
۱۸:۰۰
Belgium
First Amateur Division
URSL Vise
۲
۰
KVV Thes Sport
Finished
۱۷:۳۰
KVK Tienen
۱
۰
UR Namur
Finished
۱۷:۳۰
Sint-Eloois-Winkel
۲
۲
Charleroi II
Finished
۱۷:۳۰
Liberia
First Division
LISCR FC
۰
۱
FC Kallon Liberia
Finished
۱۹:۳۰
Global Pharma
۱
۰
Cece United
Finished
۱۷:۰۰
Watanga FC
۱
۱
Heaven Eleven
Finished
۱۹:۳۰
Paynesville FC
۲
۱
LPRC Oilers FC
Finished
۱۷:۰۰
Germany
Oberliga Niederrhein
Union Nettetal
۲
۲
Ratinger Spvg
Finished
۱۸:۰۰
DJK Adler Union Frintrop
۲
۳
Sportfreunde Baumberg
Finished
۱۷:۳۰
TSV Meerbusch
۰
۲
Schwarz Weiss Essen
Finished
۱۷:۳۰
SC St Tonis 11/20
-
-
SF Hamborn 07
Finished
۱۸:۰۰
VfB 03 Hilden
۲
۵
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۱۸:۰۰
Sonsbeck
۲
۱
Mulheimer FC 97
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group A
Dumiense/CJPII Futebol Sad
۱
۰
CD Vilar Perdizes
Finished
۱۸:۳۰
AD Os Limianos
۲
۰
Brito SC
Finished
۱۸:۳۰
Tirsense
۳
۰
CDC Montalegre
Finished
۱۸:۳۰
GD Ribeirao
۰
۰
CD Portosantense
Finished
۱۸:۳۰
SC Vila Real
۰
۰
Maritimo Funchal II
Finished
۱۸:۰۰
SC Mirandela
۱
۰
Pevidem SC
Finished
۱۸:۳۰
GDRC Os Sandinenses
۰
۰
AD Camacha
Finished
۱۸:۳۰
Ghana
Premier League
Legon Cities FC
۰
۰
Accra Lions
Finished
۱۸:۳۰
Samartex
۰
۰
Nations FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women
Sporting (W)
۳
۱
Braga (W)
Finished
۱۸:۳۰
Clube de Albergaria (W)
۰
۶
SL Benfica (W)
Finished
۱۴:۳۰
Hungary
NB II
Tiszakecskei LC
۰
۱
Gyori ETO FC
Finished
۱۹:۳۰
BFC Siofok
۰
۱
Budapest Vasas SC
Finished
۱۶:۳۰
Gyirmot
۲
۱
Pecsi MFC
Finished
۱۶:۳۰
Haladas FC
۱
۰
Budapest Honved FC
Finished
۱۹:۳۰
BVSC Zuglo
۱
۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
Finished
۱۶:۳۰
Kozarmisleny SE
۲
۰
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۶:۳۰
Csakvar TK
۰
۱
Szeged-Csanad Grosics
Finished
۱۹:۳۰
FC Ajka
۱
۰
Kazincbarcika BSC
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie C, Group A
AC Renate
۰
۱
Padova
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 2
Urraca CF
۱
۰
CD Tuilla
Finished
۲۰:۰۰
CD Lealtad
۰
۱
CD Colunga
Finished
۱۴:۱۵
CD Praviano
۲
۲
Real Titanico FC
Finished
۱۴:۳۰
UC Ceares
۱
۰
Llanes
Finished
۱۴:۳۰
UD Llanera
-
-
Barcia CF
Finished
۱۴:۳۰
Aviles Stadium CF
۲
۳
L`Entregu CF
Finished
۱۴:۳۰
SD Lenense
۲
۰
Sporting Gijon B
Finished
۱۴:۳۰
Luarca CF
۲
۲
Caudal Deportivo de Mieres
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
Svenska Cupen, Group 4
Skovde AIK
۱
۰
United IK Nordic
Finished
۲۰:۰۰
Djurgardens IF
۳
۰
IFK Goteborg
Finished
۲۰:۰۰
Senegal
Ligue 2
ASC HLM Dakar
۱
۱
ASEC Ndiambour
Finished
۲۰:۰۰
Ajel De Rusfique
۱
۰
Oslo FA
Finished
۲۰:۰۰
Albania
Kategoria e Pare
Af Elbasani
۲
۱
KF Luz i Vogel 2008
Finished
۲۰:۳۰
FK Vora
۳
۰
KS Besa Kevaje
Finished
۱۶:۰۰
Apolonia Fier
-
-
KS Kastrioti Kruje
Finished
۱۶:۰۰
KS Korabi
-
-
KS Lushnja
Finished
۱۶:۰۰
KS Flamurtari Vlore
۰
۱
KS Burreli
Finished
۱۶:۰۰
KS Bylis Ballsh
-
-
Tomori Berat
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Campeonato Paraibano
Atletico Cajazeirense
۱
۱
Sousa EC
inprogress
۲۲:۳۰
Treze FC
۰
۰
Pombal EC
inprogress
۲۲:۳۰
Africa
CAF Confederations Cup, Group B
Sagrada Esperanca
۱
۰
Abu Salim Tripoli SC
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Sergipano A1
AD Confianca SE
-
-
Itabaiana
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Piauiense
Parnahyba PI
-
-
4 de Julho
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
CD UAI Urquiza
-
-
Villa Dalmine
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 1
Doxa Dramas
۲
۱
Posidonas Neas Michanionas
Finished
۱۶:۳۰
Kavala
۲
۰
PAOK Kristonis
Finished
۱۴:۳۰
Aris Petinou
۳
۲
Anagennisi Epanomi
Finished
۱۶:۳۰
Niki Efkarpia
۳
۰
Aris Avatou
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
VfL Halle 1896
۱
۱
VfB 1921 Krieschow
Finished
۱۶:۳۰
Magdeburg II
۴
۰
FC Einheit Rudolstadt
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
SV Sparta Lichtenberg
۲
۱
BSV Eintracht Mahlsdorf
Finished
۱۶:۳۰
Lichtenberg 47
۲
۰
SG Dynamo Schwerin
Finished
۱۵:۳۰
FC Anker Wismar
-
-
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۵:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
FC Ingolstadt 04 (W)
۰
۰
Borussia Monchengladbach (W)
Finished
۱۳:۳۰
Bayern Munich II (W)
۱
۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۳:۳۰
SC Sand (W)
۲
۰
VfL Wolfsburg II (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hamburger SV (W)
۲
۲
FFC Frankfurt II (W)
Finished
۱۳:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۲
۱
Weinberg (W)
Finished
۱۳:۳۰
SV Meppen (W)
۰
۱
SG 99 Andernach (W)
Finished
۱۳:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 2
Karsiyaka SK
۲
۰
Silifke Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۰
۱
Amasyaspor FK
Finished
۱۴:۳۰
Sapanca Genclikspor
۲
۰
Eynesil Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Efeler 09 FK
۲
۳
Turgutluspor
Finished
۱۴:۳۰
1954 Kelkit Belediyespor
۰
۰
Batman Petrolspor
Finished
۱۴:۳۰
Anadolu Universitesi
۲
۱
Ergene Velimese Spor
Finished
۱۴:۳۰
Kartal Bulvar Spor Kulubu
۰
۰
Pazarspor
Finished
۱۴:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
Legia Warsaw II
۳
۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Finished
۱۴:۳۰
Jagiellonia Bialystok II
۳
۰
MMKS Concordia Elblag
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
Real Valladolid U19
۴
۲
Fuenlabrada U19
Finished
۱۴:۱۵
AD Alcorcon U19
۰
۲
Real Madrid U19
Finished
۱۴:۳۰
Poland
IV Liga
Radunia Stezyca II
۲
۱
Arka Gdynia II
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Serie C, Group B
Lucchese Libertas
۲
۱
Rimini Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Sestri Levante
۲
۳
SPAL 1907 Ferrara
Finished
۱۸:۴۵
France
U19 League Women
Guingamp U19 (W)
۱
۲
Dijon U19 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Le Mans U19 (W)
۲
۱
Stade Brest U19 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
Huesca B
۰
۱
CF Calamocha
Finished
۱۳:۳۰
Belchite 97
۰
۲
Cuarte CD
Finished
۱۹:۳۰
UD Fraga
۳
۰
CD Carinena
Finished
۱۹:۰۰
CDJ Tamarite
۲
۲
CF Illueca
Finished
۱۹:۰۰
CF Epila
۱
۰
SD Borja
Finished
۱۹:۰۰
Atletico Monzon
۱
۰
CD Fuentes
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
Coria CF
۰
۰
Sevilla FC C
Finished
۱۴:۳۰
CD Utrera
۰
۱
Xerez CD
Finished
۱۴:۳۰
Cartaya
۱
۰
CD Cabecense
Finished
۱۹:۳۰
Puente Genil
۲
۲
Club Atletico Espeleno
Finished
۲۰:۰۰
Conil CF
۰
۰
AD Ceuta FC B
Finished
۱۴:۰۰
CD Pozoblanco
۰
۰
Cordoba B
Finished
۱۴:۳۰
La Palma CF
۲
۲
Ayamonte CF
Finished
۱۴:۳۰
Bollullos CF
۱
۲
CD Gerena
Finished
۱۴:۳۰
Xerez Deportivo FC
۲
۰
CD Ciudad de Lucena
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
FNL
Sparta Prague B
۴
۰
Prostejov
Finished
۱۳:۰۰
Mongolia
Premier League
Khoromkhon Klub
۷
۱
Bavarians FC
Finished
۱۱:۴۵
Tuv Buganuud
۳
۲
Deren
Finished
۱۴:۴۵
Mexico
Liga MX Femenil
Mazatlan FC (W)
۰
۴
Tigres U.A.N.L.(W)
Finished
۰۴:۳۵
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group A
Nicaragua U20
۱
۲
Cuba U20
Finished
۰۴:۳۰
Belize U20
۴
۱
Anguilla U20
Finished
۰۱:۳۰
Mexico
Liga de Expansion MX
Cancun FC
۲
۲
Club Atletico La Paz
Finished
۰۲:۳۵
Brazil
Amapaense
Ypiranga AP
۰
۱
Trem AP
Finished
۰۱:۳۰
Macapa
۱
۲
Independente EC AP
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
Juventud Torremolinos CF
۱
۱
Atletico Malagueno
Finished
۱۴:۳۰
Club Polideportivo Almeria
۳
۱
Maracena
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Mancha Real CF
-
-
Huetor Tajar
Finished
۱۴:۳۰
UD Torre del Mar
۰
۱
Arenas Armilla CD
Finished
۱۴:۳۰
UD Almeria B
۴
۰
CD Rincon
Finished
۱۴:۳۰
Real Jaen CF
۱
۰
CD Torreperogil
Finished
۱۸:۳۰
Torredonjimeno
۲
۱
CD El Ejido 2012
Finished
۲۰:۰۰
Slovenia
U19 League
ND Ilirija U19
۳
۳
NK Aluminij U19
Finished
۱۳:۳۰
Celje U19
۱
۱
Ns Mura U19
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Coppa Italia Women
AC Milan (W)
۰
۲
AS Roma (W)
Finished
۱۵:۰۰
Fiorentina (W)
۱
۰
Juventus FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
Super League Women
FC St. Gallen Staad (W)
۲
۱
FC Zurich (W)
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
Nurnberg II
۱
۱
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
Turkgucu Munchen
۱
۲
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۶:۳۰
Kenya
Premier League
Kenya Commercial Bank Nairobi
۰
۰
Muranga Seal
Finished
۱۵:۳۰
AFC Leopards
۲
۰
Nzoia Sugar United
Finished
۱۶:۳۰
Shabana FC
۰
۲
Bandari FC
Finished
۱۵:۳۰
Northern Ireland
Irish Cup
Institute FC Londonderry
۱
۳
Linfield FC
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 4
Haidari FC
۲
۲
Fostiras FC
Finished
۱۶:۳۰
GS Apollon Smyrnis
۱
۳
Agios Nikolaos
Finished
۱۶:۳۰
Ermis Zonianon
۰
۰
Ilisiakos
Finished
۱۶:۳۰
Panionios NFC
۵
۰
Atsalenios FC
Finished
۱۶:۳۰
Zambia
Super League
Mufulira Wanderers
۰
۰
Mutondo Stars
Finished
۱۶:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Unia Turza Slaska
۲
۳
Gwarek Tarnowskie Gory
Finished
۱۶:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
FK Modrica
۰
۱
FK Zeljeznicar Banjaluka
Finished
۱۶:۳۰
Iceland
League Cup, Group 4
Leiknir Reykjavik
۱
۲
IA Akranes
Finished
۱۶:۳۰
Hungary
NB III
Kelen SC
۲
۳
Szombathelyi Haladas
Finished
۱۶:۳۰
Vasas SC II
۰
۱
Szolnok MAV FC
Finished
۱۳:۳۰
Karcagi SE
۲
۱
Diosgyori VTK II
Finished
۱۶:۳۰
Cegled VSE
۰
۴
Szeged-Csanad Grosics II
Finished
۱۶:۳۰
Penzugyor
۰
۲
Bekescsaba 1912 Elore SE
Finished
۱۶:۳۰
Tiszaujvaros
۱
۰
Putnok VSE
Finished
۱۶:۳۰
FC Ujpest II
۰
۲
Debrecen EAC
Finished
۱۳:۳۰
Kecskemeti II
۰
۱
BKV Elore
Finished
۱۴:۳۰
PTE PEAC
۲
۰
Erdi VSE
Finished
۱۶:۳۰
Veszprem FC
۳
۲
Gyori ETO FC II
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
Marino
۱
۱
Union Sur Yaiza
Finished
۱۶:۰۰
Las Palmas B
۳
۰
Club Atletico Victoria
Finished
۱۵:۳۰
Arucas CF
۲
۱
UD Gran Tarajal
Finished
۱۴:۳۰
Lanzarote
۱
۲
Tenerife B
Finished
۱۵:۳۰
CD La Cuadra-Union Puerto
۰
۱
CD Herbania
Finished
۱۵:۳۰
UD Villa de Santa Brigida
-
-
UD Ibarra
Finished
۱۶:۰۰
Denmark
1st Division
Naestved BK
۱
۱
AC Horsens
Finished
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League 2
Rayong FC
۱
۱
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۵:۳۰
Krabi FC
۱
۱
Chiangmai United FC
Finished
۱۴:۰۰
Lampang FC
۲
۱
Suphanburi FC
Finished
۱۵:۰۰
Nakhon Si United
۳
۱
Customs United FC
Finished
۱۴:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
VfR Garching
۰
۱
1. FC Sonthofen
Finished
۱۵:۳۰
Turkspor Augsburg
۰
۰
Kirchheimer SC
Finished
۱۶:۳۰
Greece
U19 Super League
Olympiacos FC U19
۴
۱
Volos NPS U19
Finished
۱۵:۳۰
Estonia
Esiliiga
Tabasalu Charma
۱
۱
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۸:۳۰
Tunisia
Ligue 2, Group B
Rejiche
۲
۰
Club Olympique de Medenine
Finished
۱۷:۰۰
ES Rogba Tataouine
۱
۱
Etoile Olympique Sidi Bouzid
Finished
۱۷:۰۰
AS Djelma
۱
۲
ES Zarzis
Finished
۱۷:۰۰
Kuwait
Premier League
Kazma
۱
۱
Al Fahaheel FC
Finished
۱۷:۲۵
Al Kuwait
۲
۱
Al-Arabi Kuwait
Finished
۲۰:۰۵
Germany
Oberliga Hessen
FC Eddersheim
۲
۰
TUS Dietkirchen
Finished
۱۷:۳۰
SV Steinbach 1920
۰
۰
Adler Weidenhausen
Finished
۱۷:۰۰
Morocco
League Women
SC Casablanca (W)
۳
۱
Hilal Temara Sportif (W)
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
Arminia Hannover
۱
۰
Rotenburger
Finished
۱۷:۳۰
U.L.M. Wolfsburg
۱
۰
STK Eilvese
Finished
۱۷:۳۰
Blau-Weiss Bornreihe
۰
۱
SSV Vorsfelde
Finished
۱۷:۳۰
Eintracht Celle
۲
۳
VfV Borussia 06 Hildesheim
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Landesliga
SV Schlebusch
۰
۰
VfL Rheinbach
Finished
۱۷:۴۵
Brazil
Amazonense
Sao Raimundo AM
-
-
Parintins
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group D
Oriental de Lisboa
۲
۱
O Elvas CAD
Finished
۱۸:۳۰
Lusitano Ginasio Clube Evora
۰
۰
Moncarapachense
Finished
۱۸:۳۰
Imortal DC
۱
۲
Futebol Clube de Serpa
Finished
۱۸:۳۰
FC Barreirense
۰
۱
Vitoria Setubal
Finished
۱۸:۳۰
Juventude Evora
۰
۰
GD Fabril Barreiro
Finished
۱۸:۳۰
Vasco da Gama VF do Campo
۱
۰
Real SC Queluz
Finished
۱۸:۳۰
Sintrense
۱
۱
Louletano
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women II
FC Romariz (W)
۶
۲
Souselas (W)
Finished
۱۸:۳۰
Togo
Championnat National
AC Barracuda
۰
۰
Doumbe FC
Finished
۱۸:۳۰
Chile
Primera B
C.D. Universidad de Concepcion
۱
۳
San Marcos de Arica
Finished
۱۸:۳۰
Deportes Temuco
۲
۳
Deportes Limache
Finished
۰۰:۳۰
Niger
Super League
AS Douanes de Niamey
۱
۰
Urana
Finished
۱۸:۴۵
Bahrain
Premier League
East Riffa
۱
۳
Busaiteen Club
Finished
۱۹:۴۵
Al Riffa
۰
۰
Al Hidd
Finished
۱۹:۴۵
Al Shabab Manana
۲
۱
Al-Najma Manama
Finished
۱۹:۴۵
South America
Copa Libertadores U20 Group B
Olimpia Asuncion U20
۱
۰
Aguilas Doradas U20
inprogress
۲۱:۳۰
South Africa
Premier League
Cape Town Spurs
۲
۰
TS Galaxy
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Campionato Primavera 3
Vis Pesaro U19
۴
۱
Taranto U19
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
Real Murcia B
۶
۲
Montecasillas FC
Finished
۱۲:۳۰
Ciudad de Murcia
۱
۲
CD Algar
Finished
۱۹:۳۰
Union Molinense CF 2020
۰
۱
UCAM Murcia CF B
Finished
۱۴:۳۰
Deportiva Minera
۱
۰
Alcantarilla FC
Finished
۱۴:۳۰
Racing Murcia
۰
۳
CD Cieza
Finished
۱۴:۴۵
Muleno CF
۱
۴
CD Plus Ultra
Finished
۱۹:۱۵
Balsicas Atletico
۳
۴
CD Bullense
Finished
۱۹:۳۰
UD Caravaca
۳
۰
CF Lorca Deportiva
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
FC Matera Calcio
۲
۱
ASD Nardo Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Santa Maria Cilento
۰
۲
Rotonda Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Barletta 1922
۰
۰
Manfredonia Calcio 1932
Finished
۱۷:۳۰
US Angri Calcio 1927 ASD
۰
۱
Fidelis Andria 1928
Finished
۱۷:۰۰
Team Altamura
۱
۰
Casarano
Finished
۱۷:۳۰
Citta di Fasano
۰
۲
USD Palmese 1914
Finished
۱۷:۳۰
Martina Calcio 1947
۱
۲
FBC Gravina
Finished
۱۷:۰۰
Paganese
۱
۱
Gelbison Cilento SSD
Finished
۱۷:۰۰
Citta di Gallipoli
۱
۱
USD Bitonto Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Greece
Super League Women
AO Rea (W)
۴
۰
Olimpiada Imittos (W)
Finished
۱۴:۳۰
Asteras Tripolis (W)
۰
۰
Trikala 2011 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Panathinaikos (W)
۶
۰
Sirina Grevenon (W)
Finished
۱۴:۳۰
Volos 2004 (W)
۲
۳
Larissa (W)
Finished
۱۶:۳۰
OFI (W)
۲
۰
Elpides Karditsas FC (W)
Finished
۱۵:۰۰
Tunisia
Ligue 2, Group A
ES Hammam Sousse
۱
۱
Rades
Finished
۱۷:۰۰
CS Korba
۱
۰
AS Oued Ellil
Finished
۱۷:۰۰
Jendouba Sport
۲
۰
Kalaa Sport
Finished
۱۷:۰۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura
PFA Antioquia FC
۱
۱
ADR Jicaral
Finished
۰۰:۳۰
South America
Copa Libertadores U20 Group A
Boca Juniors U20
۴
۰
Always Ready U20
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Tocantinense
Uniao Carmolandense
۰
۰
Tocantinopolis EC
Finished
۰۱:۰۰
Brazil
Sul-Matogrossense, Group B
Novoperario FC
۰
۰
Dourados AC
Finished
۰۱:۳۰
Ivinhema FC
۲
۰
Aquidauanense
inprogress
۲۲:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Busan Transport Corp
۰
۱
Chuncheon FC
Finished
۰۸:۳۰
Gimhae City
۲
۱
Changwon City
Finished
۰۸:۳۰
Yangpyeong FC
۰
۲
Ulsan Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 4
CD Basconia
۱
۰
CD Padura
Finished
۱۴:۰۰
Anaitasuna
۰
۱
San Ignacio
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil
UDC Txantrea U19
۱
۳
Deportivo Alaves U19
Finished
۱۴:۳۰
Leioa U19
۲
۰
Gazte Berriak U19
Finished
۱۵:۰۰
Netherlands
Eredivisie Women
FC Twente 1965 (W)
۰
۳
Ajax Amsterdam (W)
Finished
۱۴:۴۵
Telstar (W)
۲
۱
SC Heerenveen (W)
Finished
۱۹:۱۵
AZ Alkmaar (W)
۰
۰
FC Utrecht (W)
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 2
Osasuna U19
۱
۳
Santutxu U19
Finished
۱۴:۴۵
UD Logrones U19
۱
۰
Real Sociedad U19
Finished
۱۴:۳۰
AD San Juan U19
۳
۱
Logrono U19
Finished
۱۴:۳۰
Germany
Berlin Liga
Berliner SC
۴
۱
Croatia Berlin
Finished
۱۵:۰۰
Berlin Hilaspor
۴
۲
SV Empor
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 3
Thyella Diastavrosi Rafina
۲
۱
Hellas Syros
Finished
۱۵:۰۰
AER Afantou
۳
۱
Panegialios FC
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
Berlin Ankaraspor 07
۰
۱
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
ZFC Meuselwitz
۴
۱
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۱۶:۰۰
FSV Zwickau
۰
۲
FC Energie Cottbus
Finished
۱۵:۳۰
Greifswalder FC
۲
۲
Luckenwalde
Finished
۱۵:۳۰
Malta
Challenge League
Lija Athletic
۰
۲
Attard
Finished
۱۶:۳۰
Marsa FC
۰
۴
Melita FC
Finished
۱۶:۳۰
Zejtun Corinthians FC
۳
۰
Msida St Joseph FC
Finished
۱۹:۰۰
Swieqi United FC
۰
۱
Tarxien Rainbows FC
Finished
۱۹:۰۰
Ethiopia
Premier League
Ethiopia Bunna
۳
۰
Sidama Bunna
Finished
۱۶:۳۰
Ethiopia Nigd Bank
۴
۱
Adama Kenema
Finished
۱۹:۳۰
Rwanda
National League
Gasogi Utd
۲
۰
Marines FC
Finished
۱۶:۳۰
Sunrise FC
۰
۲
Rayon Sports FC
Finished
۱۶:۳۰
Africa
CAF Confederations Cup, Group C
Rivers United Dolphins
۲
۱
Dreams FC
Finished
۱۹:۳۰
Club Africain
۱
۱
Academica do Lobito
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
CF Badalona U19
۰
۲
CE Constancia de Inca U19
Finished
۱۸:۳۰
Mercantil U19
۲
۱
Racing Club Zaragoza U19
Finished
۱۹:۰۰
Cornella U19
۰
۱
Sabadell U19
Finished
۱۹:۰۰
Croatia
First League Women
ZNK Split (W)
۲
۱
ZNK Donat Zadar (W)
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
Ibiza Islas Pitiusas
۴
۰
UD Arenal
Finished
۱۸:۳۰
CF Soller
۰
۱
Santanyi
Finished
۱۹:۰۰
CF Platges de Calvia
۱
۰
SD Portmany
Finished
۱۹:۳۰
Morocco
Botola Pro
Jeunesse Sportive Soualem
۱
۲
Maghrib Association Tetouan
Finished
۱۸:۳۰
Raja Casablanca
۱
۰
Olympique de Safi
Finished
۲۰:۳۰
Cyprus
2. Division
Omonia 29th May
۳
۰
Ayia Napa
Finished
۱۶:۳۰
France
Division 2 Women
Nantes (W)
۱
۰
Rodez AF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Le Mans (W)
۰
۰
Metz (W)
Finished
۱۷:۰۰
RC Lens (W)
۱
۱
Strasbourg (W)
Finished
۱۷:۰۰
Poland
Ekstraliga Women
Pogon Szczecin (W)
۶
۱
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga 1 Women
SSU Politehnica Timisoara (W)
۲
۰
CFF Olimpia Cluj (W)
Finished
۱۴:۳۰
CSM Alexandria (W)
۲
۰
Ladies Targu Mures (W)
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 18
CD Cazalegas
۱
۰
AD San Clemente
Finished
۱۴:۳۰
CD Toledo
۱
۱
Albacete B
Finished
۱۴:۳۰
Conquense
۱
۰
Marchamalo
Finished
۱۹:۰۰
Quintanar Rey
۴
۱
Atletico Tomelloso
Finished
۱۹:۳۰
Villarrobledo
۱
۱
La Solana
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
UD Santa Marta
۰
۲
Atletico Astorga CF
Finished
۱۴:۳۰
Real Avila
۰
۲
Salamanca CF UDS
Finished
۱۹:۱۵
CD Becerril
۳
۱
Burgos Promesas
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 16
Casalarreina CF
۰
۱
UD Logrones B
Finished
۱۴:۳۰
Racing Rioja
۰
۴
Varea
Finished
۱۴:۳۰
CD Calahorra B
۴
۰
Arnedo
Finished
۱۹:۰۰
Pena Balmaiso CF
۰
۴
Alfaro
Finished
۱۹:۳۰
CD Tedeon
۱
۱
Anguiano
Finished
۱۹:۳۰
CDFC La Calzada
۲
۲
Comillas CF
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Vianes
۱
۰
Haro Deportivo
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
Dandenong City U23
۳
۳
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۶:۰۰
Melbourne Knights U23
۲
۱
St Albans Saints U23
Finished
۱۰:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Tartu Kalev
۲
۱
JK Trans Narva II
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
DJK Ammerthal
۰
۴
SV Donaustauf
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
Second Amateur Division ACFF
Union Saint Gilloise II
۱
۳
AFC Tubize
Finished
۱۷:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Dila Gori
۲
۰
FC Gagra
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
U19 League
Breidablik/Augn/Smari U19
۷
۲
Valur/KH U19
Finished
۱۸:۱۵
HK/Ymir U19
۲
۳
Throttur Reykjavik U19
Finished
۱۸:۳۰
Ghana
Division 2
Kalos Filos
۰
۱
Givova
Finished
۱۸:۳۰
Qatar
QFA Cup
Al Sailiya
۳
۱
Al-Gharafa
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
U23 League
Monterrey U23
۰
۲
Unam Pumas U23
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Maranhense
Chapadinha FC
۰
۰
Moto Club
inprogress
۲۲:۳۰
EC Cordino
۱
۱
Imperatriz
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
Alboraya U19
۰
۰
Levante U19
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
Cirbonero
۱
۲
CF Ardoi
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
U19 League
SL Benfica U19
۳
۰
SC Farense U19
Finished
۲۰:۰۰
Germany
Oberliga Mittelrhein
Siegburger SV 04
-
-
SpVg Frechen 20
Finished
۱۷:۳۰
Germania Teveren
-
-
Hennef 05
Finished
۱۷:۳۰
FC Hurth
۰
۴
Bonner SC
Finished
۱۷:۴۵
SSG Bergisch Gladbach
۱
۰
Bonn Endenich 1908
Finished
۱۷:۴۵
TuS BW Konigsdorf
۰
۳
Eintracht Hohkeppel
Finished
۱۸:۰۰
VfL Vichttal
-
-
Union Schafhausen
Finished
۱۸:۰۰
Brazil
Sul-Matogrossense, Group A
Nautico MS
۰
۱
Coxim Atletico Clube
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Campeonato Potiguar
America RN (Rio Grande do Norte)
۰
۰
ABC Futebol Clube
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Paranaense 1
Cianorte PR
۰
۱
Coritiba FBC
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Cearense B
Guarani de Juazeiro EC
۱
۰
Pacajus
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Campeonato Rondoniense
SC Genus
۰
۰
Barcelona RO
inprogress
۲۳:۰۰
Belgium
Second Amateur Division VFV B
KV Mechelen II
۳
۰
KLSK Londerzeel
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Campionato Primavera 2
Benevento Calcio U19
۳
۴
AC Pisa U19
Finished
۱۳:۳۰
Como U19
۲
۱
Cittadella U19
Finished
۱۶:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 1
FC La Sarraz
۰
۴
FC Grand-Saconnex
Finished
۱۷:۳۰
Moldova
Cup
FC Milsami Orhei
۱
۲
FC Zimbru Chisinau
Finished
۱۵:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Matagalpa FC
۱
۱
HYH Export Sebaco FC
Finished
۰۰:۳۰
Diriangen FC
۳
۰
UNAN Managua
Finished
۰۳:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie B
Aguacateros CD Uruapan
۵
۱
Ciervos FC
Finished
۰۱:۳۰
CD Mexiquense
۲
۳
Artesanos Metepec FC
Finished
۰۱:۳۰
Zitacuaro
۰
۰
FC Santiago
Finished
۰۱:۳۰
Cyprus
First Division Women
Apollon Limassol FC (W)
۶
۰
Aris Limassol (W)
Finished
۱۲:۳۰
Omonia Nicosia (W)
۱
۰
Lakatamia FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Lefkothea Latsion (W)
۴
۰
Karmiotissa Chrysomilia (W)
Finished
۱۶:۰۰
Germany
Oberliga Bremen
Geestemunde
۱
۴
FC Oberneuland
Finished
۱۳:۳۰
KSV Vatan Sport Bremen
-
-
Leher Bremerhaven
Finished
۱۷:۳۰
Kenya
Super League
Mulembe United
۰
۱
Nairobi United
Finished
۱۳:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 3
Osmaniyespor FK
۰
۰
Kusadasispor
Finished
۱۴:۳۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۲
۲
Kutahyaspor
Finished
۱۴:۳۰
Viven Bornova FK
۱
۲
Buyukcekmece Tepecikspor
Finished
۱۴:۳۰
Finland
Ykkoscup
Jippo Joensuu
۲
۲
Jarvenpaan Palloseura
Finished
۱۵:۳۰
Republic of Kosovo
First League
KF Istogu
-
-
FC Phoenix Banje
Finished
۱۵:۳۰
Rwanda
League Women
Fatima (W)
۱
۰
Inyemera (W)
Finished
۱۵:۳۰
England
National League - Southern Premier Division Women
Cardiff City (W)
۱
۲
Portsmouth (W)
Finished
۱۷:۳۰
Russia
FNL
Akron Tolyatti
۰
۲
Rodina Moscow
Finished
۱۶:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۱
۱
Energiya Khabarovsk
Finished
۱۶:۳۰
Arsenal Tula
۲
۰
FK Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۷:۰۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
۳
۰
Alania Vladikavkaz
Finished
۱۸:۰۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
۶
۲
Arminia Ludwigshafen
Finished
۱۶:۳۰
Cosmos Koblenz
۲
۲
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۸:۳۰
Tanzania
First Division
Polisi Tanzania FC
۰
۱
Cosmopolitan FC
Finished
۱۶:۳۰
South Africa
Championship Women
Mamelodi Sundowns (W)
۴
۰
Royal AM FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Tunisia
Ligue 1
Olympique Beja
۳
۰
AS Marsa
Finished
۱۷:۰۰
ES Metlaoui
۳
۱
Us Ben Guerdane
Finished
۱۷:۰۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 2
Munsingen
۰
۰
Thun II
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Kings League 40 mins play
Ultimate Mostoles (VII)
-
-
1K FC (VII)
Finished
۱۷:۳۰
Los Troncos FC (VII)
-
-
El Barrio (VII)
Finished
۱۸:۳۰
Kunisports (VII)
-
-
Jijantes FC (VII)
Finished
۱۹:۳۰
Porcinos FC (VII)
-
-
Rayo de Barcelona (VII)
Finished
۲۰:۳۰
Aniquiladores FC (VII)
-
-
Saiyans FC (VII)
Finished
۲۱:۳۰
XBUYER TEAM (VII)
-
-
PIO FC (VII)
inprogress
۲۲:۳۰
San Marino
Campionato
SS Murata
۱
۰
Folgore / Falciano
Finished
۱۷:۳۰
SS San Giovanni
۲
۱
AC Libertas
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Acreano
Placido de Castro
-
-
Nauas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید